Aktualny filtr:seriacykl: CIOCIA JADZIA ZAPRASZA DO WSPÓLNEGO SŁUCHANIA MUZYKI
Mistrzyni gry (pocket)
Mistrzyni gry (pocket)
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
Kate Blackwell zdobyła gigantyczną fortunę, zbudowała międzynarodowy koncern, stworzyła finansowe imperium. Na wielkim przyjęciu uświetniającym jej 90. urodziny przyjmuje życzenia od najpotężniejszych tego świata. I wspomina swoje życie – od południowoafrykańskiej kopalni diamentów przez paryskie salony po nowojorskie drapacze chmur. Otaczają ją twarze najbliższych... i duchy przyjaciół i wrogów – ludzi, których kochała i którymi po mistrzowsku manipulowała...
14,99
niedostępny
Muzyka SP Klucz Do Muzyki 4 ćw w.2012 WSIP
Zeszyt ćwiczeń ""Klucz do muzyki"" zawiera zadania, muzyczne supełki, rebusy, zagadki i krzyżówki, których rozwiązywanie przyniesie uczniom satysfakcję i zmobilizuje do samodzielnej pracy. Zeszyt w przystępny i zabawny sposób pomaga powtórzyć i utrwalić podstawowe wiadomości o muzyce, wybitnych kompozytorach i instrumentach. Zeszyty zawierają również nowe piosenki i wiersze, a także nowatorskie ćwiczenia i zabawy muzyczne.
33% rabatu
14,10
20,90 zł
niedostępny
audiobook
Barbie i podwodna tajemnica - Audiobook
Przygody ukochanych bohaterów w najbardziej przyjaznej dzieciom formie: książce do słuchania, czytania i oglądania. Mistrzowska interpretacja wprowadzi małego czytelnika w cudowny świat baśni. O przygodach Barbie opowiada Olga Borys.
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
audiobook
Jej wysokość Zosia - Audiobook
Jej wysokość Zosia - Audiobook
Wydawca: Egmont
wysyłka: niedostępny
Przygody ukochanych bohaterów w najbardziej przyjaznej dzieciom formie: książce do słuchania, czytania i oglądania. Mistrzowska interpretacja wprowadzi małego czytelnika w cudowny świat baśni. O przygodach Zosi opowiada Olga Borys.
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
audiobook
Baśnie do czytania i słuchania - Mała Syrenka - Audiobook
Córka króla Trytona złamała najsurowszy zakaz – wyszła na ląd, a na dodatek pokochała księcia! Wielka miłość małej syrenki może pogodzić dwa światy – podwodny i ludzki – ale najpierw Arielka musi zmierzyć się z potęgą morskiej wiedźmy. Czytelnicy mali i duzi – uwielbiający przygody, porwania, ucieczki, tajemnice, czary i zaklęcia – koniecznie muszą wysłuchać tej bajki, w porywającej interpretacji Marii Seweryn, a ponadto sięgnąć po wszystkie książki z kolekcji Baśnie do czytania i słuchania!
35% rabatu
22,91
34,99 zł
niedostępny
audiobook
Kraina Lodu - Audiobook
Kraina Lodu - Audiobook
Wydawca: Egmont
wysyłka: niedostępny
Przygody ukochanych bohaterów w najbardziej przyjaznej dzieciom formie: książce do słuchania, czytania i oglądania. Mistrzowska interpretacja wprowadzi małego czytelnika w cudowny świat baśni. O przygodach sióstr Anny i Elzy opowiada Olga Borys.
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
audiobook
Nemo - Audiobook
Nemo - Audiobook
Wydawca: Egmont
wysyłka: niedostępny
Przygody ukochanych bohaterów w najbardziej przyjaznej dzieciom formie: książce do słuchania, czytania i oglądania. Mistrzowska interpretacja wprowadzi małego czytelnika w cudowny świat baśni. O przygodach rybki Nemo opowiada Jacek Kawalec.
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
DO DZIEŁA DREWNO I KOREK
DO DZIEŁA DREWNO I KOREK
Wydawca: Jedność
wysyłka: niedostępny
Książka podsuwa ciekawe pomysły, które mogą się stać inspiracją do wykonania własnych projektów z tych powszechnie dostępnych materiałów, jakimi są drewno i korek. Każda książka z serii Do dzieła! zawiera 12 pomysłowych i prostych zadań, łączących wyobraźnię, fantazję i użyteczność. Zadania zawsze można wykonać na wiele sposobów. Oryginalne wykorzystanie niektórych narzędzi, pobudza i wzmacnia zdolności kreatywne dziecka. Książki polecamy dla dzieci w wieku od lat 5.
23% rabatu
8,06
10,40 zł
niedostępny
Wróć do mnie
Wróć do mnie
Wydawca: Książnica
wysyłka: niedostępny
Kontynuacja bestsellerowej powieści N@pisz do mnie. "Jeden z najbardziej uroczych i mądrych dialogów miłosnych literatury współczesnej. Daniel Glattauer trafia swoją powieścią prosto w serca czytelników". Der Spiegel Znacie Emmi Rothner i Leo Leike? Zatem czytaliście już N@pisz do mnie, niezwykłą historię o tym, jak z przypadkowego spotkania w sieci rodzi się miłość. Dla was, ta historia to już zamknięta sprawa? Aha. Ale nie dla Emmi i Leo! Nie macie pojęcia, o czym tu mowa? Bierzecie do ręki Wróć do mnie, nie znając N@pisz do mnie? Oto pokrótce cała historia: Emmi i Leo, oboje trzydziestce, ona mężatka, on leczy rany po kolejnym rozstaniu. Pewnego dnia przez błąd w adresie e-mail Emmi ląduje w skrzynce Leo. Dialog, który się nawiązuje, niebezpiecznie zbliża ich do siebie. Obydwoje doskonale wiedzą, że w świecie wirtualnym łatwiej o wyznania i zwierzenia niż w rzeczywistości. Podejmują śmiałą decyzję o spotkaniu, lecz na jej realizację nie starcza im odwagi. Leo wyjeżdża do Bostonu. Po roku wraca i odbiera nowe wiadomości od Emmi. Oboje stwierdzają, że wzajemne zauroczenie nie minęło. Może naprawdę powinni się spotkać? Zasłużyli przecież choć na jedną randkę w rzeczywistości!
33% rabatu
16,80
24,90 zł
niedostępny
Kocham cię nad życie
Kocham cię nad życie
Autor: Mansell Jill
Wydawca: Książnica
wysyłka: niedostępny
Ellie Kendall czuje, że jej życie się skończyło, gdy w tragicznym wypadku traci męża. Po wielu miesiącach żałoby dzięki pomocy teścia zaczyna wychodzić na prostą. Zmienia pracę i przeprowadza się do północnego Londynu, gdzie poznaje Roo sąsiadkę, która skrywa własny sekret. Czy młodym kobietom uda się poukładać swoje sprawy? Wiele może się zdarzyć w domu na Primrose Hill, tym bardziej, że Zack, przystojny nowy szef Ellie, wydaje się być nią zauroczony.To ciepła, dowcipna i romantyczna lektura, od której nie będziesz w stanie się oderwać.Daily Mail
35% rabatu
24,23
37,00 zł
niedostępny
TO TYLKO PLOTKI WYD. KIESZONKOWE
TO TYLKO PLOTKI WYD. KIESZONKOWE
Autor: Mansell Jill
Wydawca: Publicat
wysyłka: niedostępny
Najnowsza powieść królowej brytyjskiej literatury kobiecejTilly Cole, singielka z wyboru, pod wpływem impulsu wyprowadza się z wielkiego miasta na angielską wieś. Tam pracuje jako asystentka uroczego projektanta wnętrz oraz opiekunka jego nastoletniej córki. Jednak życie w malowniczym Roxborough wcale nie przypomina sielanki. Tilly wpada w sam środek światka, którym rządzą plotki, mściwe kobiety i humorzaste koty. A wokół kręci się przynajmniej kilku interesujących - nie zawsze wolnych - mężczyzn. I choć kobieta nie zamierza angażować się w kolejny związek, to gdy poznaje zabójczo przystojnego Jacka Lucasa, jej silna wola zaczyna słabnąć. Czy Tilly podąży za głosem serca? Iście angielska komedia omyłek prowadzi do niespodziewanych i zabawnych, ale także dramatycznych rozstrzygnięć.Jill Mansell to niekwestionowana gwiazda wśród autorek powieści romantycznych. Każda jej książka trafia na szczyty list bestsellerów w Wielkiej Brytanii. Poza Polkami, które poznały jej lekki styl dzięki powieściom "Gotowe na miłość", "Kiedy myślę o tobie", "Niemoralna oferta" Mansell zachwyciły się miliony czytelniczek na świecie.
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
Podróż (pocket)
Podróż (pocket)
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
Cały Waszyngton zna Madeleine i Jacka Hunterów, popularną prezenterkę i właściciela wielkiej stacji telewizyjnej. Dla świata to małżeństwo doskonałe. Ale zamknięte drzwi ich luksusowego domu kryją szokujący sekret. A kobieta, której zazdrości Ameryka, żyje w strachu i upokorzeniu... Spotkanie mężczyzny tak jak ona naznaczonego cierpieniem uświadamia Madeleine, że musi przerwać zaklęty krąg. Nie wie, jak boleśnie zapłaci za swój bunt.
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
Impuls (pocket)
Impuls (pocket)
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
Swoją pierwszą ofiarę zabija przebrany za piękną kobietę. Drugą – udając starca. Nic nie łączy ludzi, którzy stają się jego celem – poza okrutną śmiercią, jaką giną. Nieuchwytny seryjny morderca terroryzuje Los Angeles. Nikt nie zna jego twarzy. Nic nie zdradza jego motywów. Usiłując odkryć jego tożsamość, Alex Delaware zagłębia się w mroczną strefę szaleństwa i irracjonalnych zbrodniczych odruchów, wobec których zawodzi wiedza psychologa.
23% rabatu
7,74
9,99 zł
niedostępny
Cyklop (pocket)
Cyklop (pocket)
Autor: Clive Cussler
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
Dirk Pitt w ekscytującym wyścigu do legendarnego skarbu - od dna Morza Karaibskiego po bazę na Księżycu. Rok 1918. Statek transportowy z bezcennym ładunkiem tonie u wybrzeży Bahamów. Rok 1989. Rekin z Wall Street postanawia odnaleźć "Cyklopa". Ale sterowiec, którym wyrusza na poszukiwania, ginie bez śladu gdzieś nad Morzem Karaibskim. Wkrótce odnajduje go Dirk Pitt... z martwą załogą na pokładzie. Rozwiązanie zagadki prowadzi od kubańskiej celi tortur przez radziecką bazę kosmiczną po głębiny oceanu, gdzie spoczywa klucz do tajemnicy sprzed wieków i współczesnego spisku na globalną skalę
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
Poszukiwacze zaginionej wiedzy (pocket)
Erich Von Daniken na tropach zakazanej archeologii. Czy przy piramidach z Gizy odkryto sekretne komory? Czy najstarsze teksty sumeryjskie opowiadają o lądowaniach statków kosmicznych? Czy faraonowie dysponowali sekretną wiedzą na temat wysoko rozwiniętej techniki? Czy w epoce kamiennej istniała nanotechnologia? Kto zbudował tajemnicze systemy rur odkryte w Chinach? Dlaczego pradawni artyści tworzyli kamienne wizerunki potworów? Czy prastare teksty zawierają informacje o manipulacjach genetycznych? Europejskie kamienne kromlechy,peruwiański płaskowyż Nazca, zagadkowe budowle w sercu Czarnego Lądu, latające pojazdy przedstawiane w indyjskich eposach, sumeryjski przekaz o potopie, biblijna Księga Ezechiela z opisem lądowania statku kosmicznego - czym są naprawdę
23% rabatu
10,25
13,23 zł
niedostępny
Dom na wybrzeżu (pocket)
Dom na wybrzeżu (pocket)
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
Rodzinne tajemnice i odnalezione szczęście w romantycznej powieści autorki światowych bestsellerów. Dwa lata temu mąż Lamour zginął w wypadku samochodowym. Zrozpaczona kobieta wciąż nie potrafi się pogodzić z jego śmiercią. Czuje, że musi uciec jak najdalej: do miejsca, w którym spędziła najszczęśliwsze chwile dzieciństwa. Lecz w domu na włoskim wybrzeżu nie znajduje ukojenia. Prawda, którą tam odkrywa, wstrząsa nią na nowo.
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
Atlantyda odnaleziona (pocket)
Atlantyda odnaleziona (pocket)
Autor: Clive Cussler
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
1858. Załoga statku wielorybniczego znajduje w ładowni wraku uwięzionego w lodach Antarktydy czaszkę z obsydianu. Marzec 2001. W starej kopalni złota w Kolorado grupa antropologów odkrywa grotę z inskrypcjami i... czaszką z obsydianu. W chwilę potem zagadkowa eksplozja niszczy kopalnię. Kwiecień 2001. Statek badawczy NUMA zostaje zaatakowany przez... niemiecki U-Boot z czasów wojny. Dirk Pitt jest pewien, że coś łączy te wydarzenia. Nie wie jednak, że starożytna tajemnica może pomóc współczesnym fanatykom przejąć władzę nad światem..
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
Wybrzeże Szkieletów (pocket)
Wybrzeże Szkieletów (pocket)
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
Zaginiony diamentowy skarb, tajemnice morskich głębin i załoga 'Oregona" na tropie diabolicznego spisku Rok 1896, Namibia. Czterej Anglicy uciekają przez bezlitosną pustynię z diamentami skradzionymi wojowniczemu plemieniu. Docierają do oceanu, gdzie czeka na nich parowiec. Nie zdążą jednak odbić od brzegu. Giną wraz ze ścigającymi ich wojownikami podczas burzy, która grzebie wszystkich pod całunem piasku. Czasy współczesne, wybrzeże Afryki. Młoda przedstawicielka firmy jubilerskiej szuka wraku parowca, żeby odzyskać bezcenne kamienie. Jej jacht zostaje ostrzelany przez niezidentyfikowanych napastników. W ostatniej chwili ratuje ją kapitan Cabrillo. Od tej pory wspólnie usiłują rozwiązać tajemnicę skarbu i ocalić świat przed niewyobrażalną katastrofą
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
Wizje w mroku: Tajemnicza moc, Opętany, Pasja
Niesamowite oczy i prorocze rysunki od zawsze przysparzały siedemnastoletniej Kaitlyn kłopotów. Z radością przyjmuje więc zaproszenie do szkoły, gdzie wraz z czwórką innych uczniów o nadprzyrodzonych zdolnościach będzie rozwijać swój talent. Nie przeczuwa, że zostanie rozdarta pomiędzy uczuciem do dwóch chłopaków: cudownego Roba, uzdrawiającego ludzi swoją pozytywną energią, i mrocznego Gabriela, skrywającego swoją prawdziwą naturę i niepokojącą moc. I że będzie musiała wybrać, któremu z nich zaufać, gdy niesamowity projekt zagrozi ich zdrowym zmysłom i życiu...
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
Święte grzechy (pocket)
Święte grzechy (pocket)
Autor: Nora Roberts
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
'Grzechy są jej odpuszczone'. Te słowa widnieją na kartkach pozostawionych przy ciałach młodych kobiet – ofiar seryjnego mordercy. Policjantowi z wydziału zabójstw pomaga w śledztwie Tess Court, która ma stworzyć portret psychologiczny zabójcy. Takie zlecenia oznacza prawdziwe wyzwanie dla młodej lekarki. I śmiertelne ryzyko – bo Tess staje się następnym celem 'Księdza'
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
3
Idź do strony:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka