Aktualny filtr:seriacykl: PIEŚŃ LODU I OGNIA
WAFLE PICKERY DO LODÓW FROZEN KRAINA LODU 6 SZTUK
Nasze wafle do lodów z popularnym motywem Frozen/Kraina Lodu to oryginalna dekoracja każdego rodzaju lodów - doskonale komponuje się z naszymi kubkami na lody i desery. Wystarczy te opłatki z nadrukiem wykonanym barwnikami spożywczymi umieścić w lodach i hit przyjęcia (i nie tylko) wyczarowany!Zawartość:6 sztuk (2xAnna, 2xElsa, 2xOlaf).
23% rabatu
13,16
16,99 zł
niedostępny
KUBEK NA LODY FROZEN KRAINA LODU 6 SZTUK
W kubku z popilarnymi bohaterami filmu Kraina Lodu każy deser - zarówno lodowy, jak również przekąski - smakują lepiej! Pojemność: 235ml (idealny na 3-4 kulki lodów). Zawartość: 6 kubków.
23% rabatu
12,39
15,99 zł
niedostępny
ANNA I ELSA KRAINA LODU ŚWIECZKA TORTOWA
Świeczka tortowa Anna i Elsa z filmu Kraina Lodu Disney'a rozbłyśnie ciepłym ogniem na wspaniałym torcie urodzinowym.Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3. roku życia.Wielkość: ok. 5,5 cm.
23% rabatu
12,78
16,49 zł
niedostępny
OLAF KRAINA LODU ŚWIECZKA TORTOWA
OLAF KRAINA LODU ŚWIECZKA TORTOWA
Wydawca: Dekoback
wysyłka: niedostępny
Świeczka tortowa Olaf z filmu Kraina Lodu Disney'a rozbłyśnie ciepłym ogniem na wspaniałym torcie urodzinowym.Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3. roku życia.Wielkość: ok. 5,5 cm.
23% rabatu
12,78
16,50 zł
niedostępny
Zestaw książek z kredkami - Kraina Lodu
Zestaw książeczek dla dzieci składa się z 4 książeczek do kolorowania z zadaniami oraz kompletu kredek. Doskonały na prezent!
23% rabatu
12,32
15,90 zł
niedostępny
KRAINA LODU PUZZLE DO KOLOROWANIA 06471
Puzzle do pokolorowania + 4 kredki woskowe.
23% rabatu
7,36
9,50 zł
niedostępny
Farby i naklejki Zwierzątka na plaży
Książka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat Zostań małym artystą! Z naszą książką to łatwiejsze, niż myślisz. Wybierz rysunek jakiegoś sympatycznego zwierzątka i pomaluj go, korzystając z farb i pędzelka, znajdujących się w książce. Gotowy obrazek udekoruj brokatowymi naklejkami.
9,99
niedostępny
Farby i naklejki Zwierzątka na urodzinach
Książka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat Zostań małym artystą! Z naszą książką to łatwiejsze, niż myślisz. Wybierz rysunek jakiegoś sympatycznego zwierzątka i pomaluj go, korzystając z farb i pędzelka, znajdujących się w książce. Gotowy obrazek udekoruj brokatowymi naklejkami.
9,99
niedostępny
Czas współpracy i czas zmian
Książka jest przewodnikiem dla nauczycieli, dyrektorów szkół, rodziców i tych wszystkich, którzy są włączeni w proces zmian w systemie edukacji.Autorki, kreując wizję szkoły jako organizacji stale "uczącej się" i rozwijającej, dostarczają narzędzi, które ułatwiają rozumienie siebie i instytucji, podejmowanie nowych ról, szukanie nowych rozwiązań i tworzenie nowej "rzeczywistości edukacyjnej". Każdy rozdział wprowadza wiedzę na dany temat, odwołuje się do doświadczenia i wskazuje miejsce omawianego zagadnienia w realnym życiu.
25,20
niedostępny
Święta. Naklejam i koloruję
Święta. Naklejam i koloruję
Wydawca: Olesiejuk
wysyłka: niedostępny
Drodzy Rodzice, Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania. Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór. W serii znajdują się tytuły: Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki, Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz Święta
23% rabatu
3,87
4,99 zł
niedostępny
Franciszka i Ignacy. Wyrazy z
Franciszka i Ignacy. Wyrazy z
Wydawca: EXPANS AVENA
wysyłka: niedostępny
Zeszyty edukacyjne, które pomagają dzieciom nabyć i utrwalić wiadomości niezbędne w klasach 1-3 szkoły podstawowej. Seria składa się z książeczek przedstawiających przygody Franciszki i Ignacego oraz zeszytów ćwiczeń z naklejkami. Sympatyczni bohaterowie wprowadzają wiele zadań, testując wiedzę pierwszo- drugo- i trzecioklasistów. Do książek z Franciszką i Ignacym z pewnością sięgną też starsze dzieci. Oprócz licznych ćwiczeń, rebusów i łamigłówek, w zeszytach znajdziemy pomysły na zabawy i smakowite przepisy kulinarne. Bohaterowie co rusz zaskakują swymi niezwykłymi przygodami, poczuciem humoru i pomysłowością
23% rabatu
11,54
14,90 zł
niedostępny
Franciszka i Ignacy wyrazy z ż
Franciszka i Ignacy wyrazy z ż
Wydawca: LektorKlett
wysyłka: niedostępny
książeczka wprowadza zasady pisowni wyrazów z "ż". Oprócz kolorowych naklejek, ćwiczeń ortograficznych, Franciszka i Ignacy prezentują zadania także z pozostałych obszarów edukacyjnych. Zeszyt zawiera naklejki, które uatrakcyjniają pracę z książeczką.
23% rabatu
11,54
14,90 zł
niedostępny
Bystry Maluch Spostrzegawczość i pamięć Układanka
Bystry Maluch to gra przeznaczona dla młodszych dzieci. Może być grą rodzinną - dla rodziców i ich maluchów. Polecana jest również dla przedszkolaków i uczniów najniższych klas. Gra ćwiczy spostrzegawczość i pamięć. Uczy rozpoznawania rzeczy, nazywania kolorów i różnicowania graficznych kształtów. Kilka sposobów zastosowania gry opisano w załączonej instrukcji - resztę pozostawiamy inwencji starszych i młodszych uczestników gry. Gorąco polecam. Rozalia Bogdańska Zawartość: 4 dwustronne plansze 96 kartoników z obrazkami i opisami Gra przeznaczona dla dzieci powyżej lat 3.
35% rabatu
20,14
30,75 zł
niedostępny
Alfabet Układanka dydaktyczna
Alfabet Układanka dydaktyczna
Wydawca: Roxana
wysyłka: niedostępny
Alfabet jest zabawką dydaktyczną. Składa się z liter alfabetu i plansz tematycznych - budowle, jedzenie, pojazdy, pokój, rośliny, ubranie, zabawki, zwierzęta. Ilość liter umożliwia ułożenie wyrazów na każdej planszy tematycznej osobno, jak również na tworzenie nowych wyrazów, co pozwala Twojemu dziecku na zapoznanie się z literami alfabetu i nauczenie się go. W serii Uczy i bawi znajdziecie również zabawki umożliwiające poznanie cyfr i podstawowych działań matematycznych. Rozalia Bogdańska
35% rabatu
18,72
28,59 zł
niedostępny
Przekład ustny konferencyjny
Przekład ustny konferencyjny
Wydawca: PWN
wysyłka: niedostępny
Książka przedstawia specyficzną odmianę tłumaczenia ustnego, zwaną tłumaczeniem środowiskowym, które odbywa się w rozmaitych kontekstach instytucjonalnych, między uczestnikami o nierównym statusie, a tłumacz pełni w nim różne role (koordynatora rozmowy, negocjatora, mediatora, rozjemcy, adwokata itp.) oraz musi sprostać rozmaitym sytuacjom trudnym z punktu widzenia etycznego. Tłumacze środowiskowi przeważnie interweniują wszędzie tam, gdzie występuje konieczność komunikacji między członkami mniejszości językowych (uchodźcami, imigrantami) i przedstawicielami organów i instytucji publicznych (szpitale, szkoły, ośrodki pomocy społecznej, sądy, ośrodki dla uchodźców) w rozmaitych sytuacjach związanych z życiem obcokrajowców. Można śmiało powiedzieć, że jest to najstarszy zaświadczony w historii rodzaj tłumaczenia. Ludzie należący do różnych wspólnot językowych zawsze potrzebowali jakiejś formy przekładu, który umożliwiłby im wymianę informacji, negocjowanie warunków pokoju, więzienia i uwalniania wziętych do niewoli żołnierzy, podpisywanie traktatów, działalność misji humanitarnych. Udział tłumacza środowiskowego w takich sytuacjach pomaga zapewnić dostęp do sprawiedliwości, poszanowanie praw człowieka i godności ludzkiej. Autorka przedstawia specyfikę przekładu środowiskowego, szczególnie w porównaniu z przekładem ustnym konferencyjnym, charakteryzuje pracę tłumacza środowiskowego w różnych kontekstach zawodowych i środowiskowych, porusza kwestie etyki zawodowej. Ostatnia część książki zawiera opisy autentycznych sytuacji tłumaczeniowych w Urzędzie ds. Repatriacji i Cudzoziemców MSZ w Warszawie. Proponowane zmiany w statusie zawodowym tłumaczy oraz ustawa o tłumaczach publicznych, stanowiąca w polskich warunkach novum, a wynikająca także z wytycznych UE, powodują konieczność coraz szerszego uwzględniania tej problematyki w procesie kształcenia tłumaczy i czynią tę książkę szczególnie potrzebną. Pozycja przeznaczona dla studentów filologii obcych i lingwistyki stosowanej, słuchaczy studiów podyplomowych dla tłumaczy i kursów translatorskich oraz tłumaczy-praktyków. Patron medialny: Inne publikacje, które kupili nabywcy tej książki: * Przekład audiowizualny Teresa Tomaszkiewicz * Kognitywno-komunikacyjna teoria przekładu Krzysztof Hejwowski * Przekład prawny i sądowy Anna Jopek-Bosiacka * Słownik dobrego stylu czyli wyrazy które się lubią Mirosław Bańko Podobne pozycje w kategoriach: * Nauki humanistyczne > Filologia polska > Językoznawstwo * Nauki humanistyczne > Filologia polska > Językoznawstwo > Translatoryka * Nauki humanistyczne > Filologie obce * Nauki humanistyczne > Filologie obce > Językoznawstwo * Nauki humanistyczne > Filologie obce > Językoznawstwo > Translatoryka * Oferta akademicka > Nauki humanistyczne > Filologia polska * Oferta akademicka > Nauki humanistyczne > Filologie obce
44,90
niedostępny
NAKLEJKI BLAZE I MEGA MASZYNY ST30BZ
Naklejki wielokrotnego użytku z serii blaze i mega maszyny.
23% rabatu
3,56
4,60 zł
niedostępny
MOP Edukacja i zabawa - Co nam daje las?
MOP Edukacja i zabawa - Co nam daje las?
Autor: Wojciech Gil
Wydawca: Multico
wysyłka: niedostępny
Untitled document Seria kolorowych zeszytów ,,Młody obserwator przyrody"" powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody.Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Ten zeszyt przedstawia ogromne znaczenie lasów dla człowieka i przyrody.Wyjaśnia, że las daje nam nie tylko drewno, owoce, grzyby i zioła, ale jest też domem wielu zwierząt. Pozwala dziecku zrozumieć rolę lasów w utrzymaniu życia na naszej planecie. Informuje także, jak należy zachowywać się w lesie i na czym polega praca leśników.
23% rabatu
11,54
14,90 zł
niedostępny
nowość
Scooby-Doo! Komiksy i zabaw .. 2 Zagadkowa wyspa
Przygotuj kredki i razem z Tajemniczą Spółką wyrusz w zaskakujący rejs! W książce znajdziesz tez trzy komiksy: "Wielka rafa straszy", Rozbitkowie z wyspy potworów", "Załoga daje nura".Wyjątkowa książka przygotowana w nowatorskiej formule 2 w 1. Publikacja służy do czytania w dwóch płaszczyznach. Czytelnik odnajdzie z jednej strony komiksy, z drugiej łamigłówki i zabawy. Całą seria liczy 4 książki. Dla każdego fana Scooby’ego coś przyjemnego!
23% rabatu
11,61
14,99 zł
niedostępny
Aleksander Wielki
Aleksander Wielki
Autor: Green Peter
Wydawca: W.A.B.
wysyłka: niedostępny
Aleksander Wielki - rozsądny polityk, który pewnego dnia uwierzył w swą boskość, nieustraszony żołnierz, łączący umiarkowanie wpojone mu przez Arystotelesa z barbarzyńskimi obyczajami ojczystej Macedonii, człowiek wspaniałomyślny i szczodry, który w gniewie potrafił zabić najlepszego przyjaciela. Jego krótkie, trzydziestotrzyletnie życie pozostaje jednym z najbardziej fascynujących epizodów historii świata starożytnego, od wieków rozpalając spory kolejnych pokoleń historyków. Kim naprawdę był ów charyzmatyczny wódz: megalomanem opętanym żądzą władzy, despotą porównywalnym z Hitlerem i Stalinem czy dalekowzrocznym monarchą, oddanym idei zjednoczenia ówczesnego świata? Peter Green przedstawia własną odpowiedź, kreśląc barwną i znakomicie udokumentowaną biografię Aleksandra na tle przepychu i okrucieństwa jego czasów.
35% rabatu
29,40
44,90 zł
niedostępny
Królowe. Sześć żon Henryka VIII
Królowe. Sześć żon Henryka VIII
Autor: David Starkey
Wydawca: Rebis
wysyłka: niedostępny
Sześć niezwykłych historii miłosnych osnutych na tle realiów renesansowej AngliiCo sprawia, że mężczyzna żeni się sześć razy? Czy Henryk VIII był nienasyconym kobieciarzem? Wprost przeciwnie, twierdzi David Starkey, król tylko szukał szczęścia, a także kobiety, która dałaby mu syna. W swoim błyskotliwym studium autor obficie czerpie z listów i dokumentów epoki, opisując obyczaje związane z małżeństwem, ciążą, dyplomacją i religią. Powstał w ten sposób bogaty w szczegóły obraz życia codziennego na renesansowym dworze Tudorów, malowany z kobiecej zwłaszcza perspektywy. Czy kochane, czy znienawidzone - królowe Henryka VIII miały wielki wpływ na kształt uprawianej przezeń polityki.David Starkey - historyk, wykładowca w Fitzwilliam College w Cambridge, a także komentator i lektor radiowy oraz telewizyjny, jest autorem bestsellerowej biografii królowej Elżbiety I. Nakręcony na tej podstawie serial telewizyjny cieszył się wielką popularnością. Jeszcze większy sukces odniósł serial Sześć żon Henryka VIII, nominowany do nagrody BAFTA.
35% rabatu
51,73
79,00 zł
niedostępny
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
8
Idź do strony:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka