Aktualny filtr:seriacykl: POMYSŁY DLA MALUCHÓW
Okładka książki Małpa w kąpieli
Małpa w kąpieli
Wydawca: Literat
wysyłka: niedostępny
Utwór należący do klasyki literatury dziecięcej z ilustracjami atrakcyjnymi dla najmłodszych czytelników.
2,90
niedostępny
Okładka książki Jadą, jadą dzieci drogą. Wierszyki dla maluchów
Jadą, jadą dzieci drogą, siostrzyczka i brat, I nadziwić się nie mogą, jakie piękny świat! Tu się kryje biała chata pod słomiany dach, Przy niej wierzba rosochata, a w konopiach strach.
2,90
niedostępny
Okładka książki Bocian
Bocian
Wydawca: Literat
wysyłka: niedostępny
Bociek, bociek leci! Dalej, żywo, dzieci! Kto bociana w lot wyścignie, Temu kasza nie ostygnie. Kle, kle, kle, kle, kle!
40% rabatu
1,74
2,90 zł
niedostępny
Okładka książki Jan Paweł II dla bystrzaków
Karol Wojtyła, Lolek, ksiądz, biskup, kardynał, w końcu... papież. Urodził się w Wadowicach, w skromnej mieszczańskiej rodzinie. Osiemdziesiąt pięć lat później w jego pogrzebie uczestniczyły głowy państw całego świata, a śmierć opłakiwały dziesiątki narodów. Duchowy ojciec Polaków i milionów ludzi na całym globie. Pielgrzym, reformator, poliglota, pisarz i zapalony narciarz. Wielki myśliciel, niepozbawiony poczucia humoru. Nigdy nie przestanie nas fascynować. Zawsze będziemy odczuwać głód informacji na jego temat. Jan Paweł II pozostanie w sercach Polaków na zawsze największym i najważniejszym, naszym papieżem. Także w dziejach kościoła to jedna z najwybitniejszych postaci. Nie dziwi zatem ilość publikacji na jego temat. Książka, którą dla Was przygotowaliśmy, tym różni się od podobnych wydawnictw, że stanowi prawdziwą encyklopedię wydarzeń i dat kluczowych dla pokolenia żyjącego w dobie Jana Pawła II. Wszystkie opatrzone zostały szczerymi i obiektywnymi komentarzami oraz analizami tego fascynującego żywota. Spójrzmy, jak świat postrzegał Jego Świątobliwość.
40% rabatu
20,94
34,90 zł
niedostępny
Okładka książki Rzuć palenie dla bystrzaków
Rzuć palenie dla bystrzaków
Autor: Brizer David
Wydawca: Helion
wysyłka: niedostępny
Koniec z pocałunkiem popielniczki Filmy sprzed kilku dekad pełne są papierosowego dymu. Groucho Marx miał cygaro niemal przyklejone do warg, Humphrey Bogart nieustannie ćmił papierosa, drugiego przypalając okazjonalnie Lauren Bacall. Paliła Janda, Moore i Pacino. Potem jednak okazało się, że palenie powoduje raka płuc, problemy z sercem i impotencję. A przecież setki lat temu wykorzystywano tytoń w celach leczniczych. Moda na niepalenie przeobraziła się w międzynarodową kampanię na rzecz ochrony zdrowia. Tylko dlaczego tak trudno zerwać z tym diabelnym nałogiem? Rzucanie palenia jest trudnym zadaniem, jednak to nie jest misja niemożliwa. Z naszym podręcznikiem to pozornie przykre doświadczenie może stać się fascynującą przygodą. Zaczniemy od rozpracowania przeciwnika od strony technicznej. Następnie podejdziemy go psychologicznie. Zaatakujemy znienacka znajomością klasycznych i alternatywnych metod walki. Wreszcie pogrążymy go ostatecznie, udowadniając swoją silną wolę i zdolność przejęcia kontroli nad głodem nikotynowym. Bez względu na to, czy to Twoja pierwsza próba, czy kolejna, masz wreszcie szansę, by operacja ""papieros"" zakończyła się sukcesem. Poznaj historię nałogu -- żucie tytoniu, wdychanie tabaki, palenie fajki. Sprawdź, czym są nikotynowe terapie zastępcze. Przygotuj się psychicznie i fizycznie do zerwania z nałogiem. Naucz się radzić sobie ze zmianami nastrojów. Odkryj dziesięć najzdrowszych substytutów palenia. Biegaj bez zadyszki, oddychaj bez kasłania "" To książka dla tych, którzy tak jak ja uważają , że próbowali już wszystkiego. Zobaczyłam, gdzie popełniałam błędy i dlaczego mi się nie udawało. Przeczytałam i rzuciłam raz na zawsze!"" Monika 43 lat, Warszawa ""Nie sądziłem, że książka może okazać się takim wsparciem w zrywaniu z tym nałogiem. Fajnie się ją czytało, a dzięki wielu praktycznym radom rzucenie palenia przyszło mi łatwiej."" Tomasz lat 31 ""W końcu się nam udało!Nie było łatwo, ale dałam radę. Ta książka okazała sie bardzo pomocna w chwilach kryzysu, dzięki niej sie nie poddałam!"" Danuta lat 50
40% rabatu
20,94
34,90 zł
niedostępny
Okładka książki Azja Południowo-Wschodnia
Azja Południowo-Wschodnia
Autor: praca zbiorowa
wysyłka: niedostępny
Tylko w tym przewodniku: Podróże samochodem i koleją, wyprawy trekkingowe, rowerowe, kajakowe. Safari, nurkowanie, żeglowanie, wspinaczki, spływy pontonowe. Stopień trudności każdej z opisywanych tras i niezbędny ekwipunek. Podpowiedź, kiedy jechać i na jakie niewygody się nastawiać. Słynne zabytki i nieznane, fascynujące miejsca, które trzeba zobaczyć. Adresy i telefony międzynarodowych i lokalnych agencji turystycznych, hoteli i schronisk, restauracji i jadłodajni, wypożyczalni sprzętu. Wskazówki doświadczonych podróżników. Rady, jak zaplanować własne trasy.
39,90
niedostępny
Okładka książki Poznaję. Zwierzęta Polski. Atlas dla ciekawych
Książki wchodzące w skład serii POZNAJĘ zostały stworzone z myślą o uczniach szkoły podstawowej. Te znakomite, niezwykle bogato ilustrowane publikacje poszerzają wiedzę oraz rozbudowują słownictwo dziecka. Format i czcionkę dobrano odpowiednio do wieku odbiorcy. Materiał opracowano z udziałem aktywnych zawodowo pedagogów i metodyków. Gdzie można spotkać rysia? Dlaczego niektóre ptaki odlatują do ciepłych krajów? Czym żywi się kowalik? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych znajdziesz w tej książce. Ponad 100 niezwykle barwnych zdjęć uatrakcyjni zdobywanie wiadomości o zwierzętach Polski.
40% rabatu
15,63
26,05 zł
niedostępny
Okładka książki Pomóż mi zaufać
Pomóż mi zaufać
Autor: Ward H. M.
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
Numer 1 Amazonu. Zakazana miłość studentki i młodego wykładowcy, naznaczonych bolesną przeszłością. Sidney została skrzywdzona przez tych, których kochała. Może teraz, w college’u daleko od domu, uda jej się zapomnieć… Peter to chodzący ideał, z seksownymi niebieskimi oczami i opalonym sprężystym ciałem. I chyba zjawił się tylko po to, żeby zniszczyć odzyskany z takim trudem szacunek Sidney do samej siebie. Wspólna gorąca noc mogła stać się lekarstwem na wspomnienia ale skończyła się inaczej. Następnego dnia Sidney czeka kolejny szok: mężczyzna, który obudził w niej coś, co jak myślała umarło na zawsze, jest jej nauczycielem… Czy dziewczyna zraniona w przeszłości, potrafi znów zaufać? Czy mężczyzna, który od przeszłości ucieka, uwierzy w przyszłość?
34,80
niedostępny
Opakowanie Gra - Flirtowanie ALBI
Gra - Flirtowanie ALBI
Wydawca: Albi
wysyłka: niedostępny
Zastanawiasz się, jak ożywić wieczór z partnerem/ką? Kusi Was, by spróbować czegoś nowego? Zaryzykujcie i zagrajcie w erotyczną grę, w której zwycięzca otrzyma bardzo atrakcyjne nagrody… Organizujecie domowe party? Chcecie się dobrze zabawić? Zastanawiacie się, o czym Wasi znajomi fantazjują lub jaką noszą bieliznę? Poszerzcie swoje horyzonty! Gra zawiera mnóstwo pikantnych zadań na imprezę. Uwaga! Kto przegra, będzie musiał zrobić coś, co sprawi, że mocno się zaczerwieni. Zawartość: 185 dwustronnych losów z 250 pikantnymi zadaniami i 120 nagrodami/karami (połowa dla par, połowa na imprezę) 15 pustych losów na Wasze zadania klepsydra pęseta do losowania zadań
33,91
niedostępny
Opakowanie Call of Juarez
Call of Juarez
Wydawca: Techland
wysyłka: niedostępny
Od lat 18. Ten genialnie zrealizowany przygodowy shooter FPP to coś, czego jeszcze do tej pory nie doświadczyłeś. Call of Juarez łączy epicką historię, dynamiczną akcję, niesamowicie szczegółową grafikę oraz nowe, rewolucyjne elementy grywalnościowe gwarantując wrażenia tak realistyczne i intensywne jak żadna inna gra FPP. Historia widziana oczami dwóch bohaterów: złodziejaszka i rewolwerowca. Każdy z nich jest przeciwieństwem drugiego, co oferuje dwie odmienne grywalności. Unikalne elementy grywalnościowe, takie jak: wspinaczka i akrobacje z użyciem fizycznie symulowanego bicza, specjalne tryby pojedynkowania, jazda konna. Nowy poziom zaawansowania fizyki świata. Pełna interaktywność obiektów, symulacja gazów, fizyczne właściwości cieczy, rozprzestrzenianie i gaszenie ognia dają graczowi zupełnie nowe możliwości. Rozległe, pełne życia przestrzenie w bezlitosnym świecie Dzikiego Zachodu pozwalają na dużą swobodę działania. Użycie silnika graficznego wykorzystującego SM3.0 stawia Call of Juarez w nielicznym gronie gier stosujących najnowocześniejsze techniki graficzne, jak: HDR, Light Scattering, Głębia Ostrości, Paralax Mapping, Refrakcja. Wymagania: OS: Windows® 2000/XP CPU: Pentium® 4 2.2 GHz/AMD Athlon 3000+/Celeron 3GHz lub lepszy RAM: 512 MB RAM ( 1 GB zalecane ) Karta graficzna: nVidia: GE6600, ATI: Radeon 9800 lub lepsza Karta muzyczna: kompatybilna z DirectX Napęd: DVD-ROM HDD: 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
40% rabatu
8,94
14,90 zł
niedostępny
Okładka książki Zielony wzrost, zielony zysk
Zielony wzrost, zielony zysk
Autor: Berger Roland
Wydawca: Wolters Kluwer
wysyłka: niedostępny
Świat nie stoi w miejscu. Nie można zatrzymać postępu technologicznego ani globalnych tendencji rozwoju biznesu. Przedsiębiorstwa są coraz bardziej świadome tego, że jeśli chcą utrzymać lub wzmocnić swoją pozycję na rynku, nie mogą ignorować nowoczesnych technologii przyjaznych środowisku. Zielony wzrost, zielony zysk opisuje wszystkie główne nurty ekonomiczne i technologiczne związane z "zieloną" rewolucją. Dzięki lekturze książki czytelnik dowie się m.in.: - jak rozwija się rynek źródeł energii odnawialnej, - jaki wpływ na przemysł motoryzacyjny wywierają samochody napędzane elektrycznie, - jakie są sposoby wydłużania cyklu życia produktu za pomocą technologii ekologicznych, - jakie są potrzeby w zakresie edukacji i działalności badawczo-rozwojowej związanej z nowoczesnymi rozwiązaniami proekologicznymi.
40% rabatu
47,40
79,00 zł
niedostępny
Okładka książki Transakcje przejęć i fuzji
Niniejsza książka ukazuje się jako pierwsza publikacja w nowej serii „Prawo w praktyce”. Podstawowym walorem książek tej serii jest pokazanie praktycznego stosowania prawa z punktu widzenia prawnika. Syntetyczne objaśnienia mają uzasadniać podjęcie konkretnych decyzji i prowadzić do konkluzji: „w takiej sytuacji można zrobić…”. W celu ułatwienia korzystania z książki wprowadzono dodatkowe pogrubienia podkreślające ważne informacje oraz piktogramy ułatwiające odnalezienie istotnych fragmentów. Przykładowe klauzule umowne ujęto w ramki, a spis wykorzystanej literatury oraz orzecznictwa zamieszczono na końcu poszczególnych części opracowania, co pozwala zapoznać się z nimi w dogodny sposób. Transakcje przejęć i fuzji to pierwsza książka z nowej serii publikacji zajmujących się praktycznymi aspektami stosowania prawa. Została przygotowana specjalnie przez praktyków – radców prawnych i adwokatów z kancelarii Wardyński i Wspólnicy zajmujących się świadczeniem pomocy prawnej w zakresie szeroko pojętej problematyki fuzji i przejęć – dla praktyków: radców prawnych i adwokatów, a także dla aplikantów radcowskich i adwokackich. Autorzy publikacji skoncentrowali się na praktycznym zastosowaniu poszczególnych instrumentów prawnych wykorzystywanych w transakcjach fuzji i przejęć. Całość opracowania może stanowić „mapę drogową” przykładowej transakcji tego typu. Książkę podzielono na trzy części. Pierwsza z nich poświęcona jest przygotowaniu transakcji i obejmuje m.in. charakterystykę listów intencyjnych, umów o zachowaniu poufności, umów ramowych, modeli badania stanu prawnego składników stanowiących przedmiot transakcji. Omówiono w niej również zastosowanie umowy przedwstępnej oraz konieczność uzyskania wymaganych zgód administracyjnych. Część druga obejmuje zagadnienia, które trzeba uwzględnić w trakcie przygotowywania dokumentów transakcyjnych. Podano w niej wiele przykładów typowych klauzul umownych oraz przeanalizowano najistotniejsze i najczęściej spotykane uchybienia w procesie transakcji. W części trzeciej omówiono czynności, o których trzeba pamiętać lub z którymi nierzadko trzeba się zmierzyć po podpisaniu dokumentów transakcyjnych i zamknięciu transakcji (w tym czynności podejmowane w związku z naruszeniem umów). Atutem tej publikacji są także objaśnienia wybranych pojęć używanych w praktyce przez prawników zajmujących się transakcjami fuzji i przejęć.
40% rabatu
47,40
79,00 zł
niedostępny
Opakowanie Prawo mediów
Prawo mediów
Wydawca: LexisNexis
wysyłka: niedostępny
Książka obejmuje analizę podstawowych problemów z zakresu szeroko rozumianego prawa mediów. Celem autorów było przybliżenie czytelnikom najistotniejszych zagadnień prawnych związanych z funkcjonowaniem prasy drukowanej, radia i telewizji oraz mediów wykorzystujących sieci komunikacji elektronicznej (m.in. internetu). Publikacja zawiera omówienie najważniejszych regulacji dotyczących działalności mediów wynikających z konwencji międzynarodowych, dyrektyw obowiązujących w Unii Europejskiej oraz polskiego ustawodawstwa. Wskazano w niej także kluczowe orzeczenia sądowe odnoszące się do różnych aspektów funkcjonowania mediów. Autorzy zajmują się m.in. problematyką reklamy i sponsoringu w środkach masowego komunikowania, praw i obowiązków dziennikarzy, ochrony dóbr osobistych, prawa własności intelektualnej, nowoczesnych technologii oraz konkurencji w mediach, a także odpowiedzialności cywilnoprawnej i karnej. Współautorami książki są w większości pracownicy naukowi Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy od wielu lat zajmują się prawną problematyką funkcjonowania mediów zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Publikacja jest adresowana do szerokiego kręgu czytelników, m.in. do osób związanych z funkcjonowaniem wydawnictw prasowych, stacji radiowych i telewizyjnych, operatorów sieci kablowych, agencji reklamowych, dziennikarzy, prawników oraz studentów pragnących poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę na temat różnych prawnych aspektów funkcjonowania mediów.
40% rabatu
29,99
49,99 zł
niedostępny
Okładka książki Cudowna lampa Aladyna i inne bajki
Cudowna lampa Aladyna i inne bajki
Autor: praca zbiorowa
wysyłka: niedostępny
Odkryj fascynujący świat bajek z całego świata. Pięknie wydana, wzbogacona barwnymi ilustracjami Carlosa Busquetsa książka, zawiera klasyczne bajki dla najmłodszych. W tomiku znajdziemy takie baśnie jak: Cudowna lampa Aladyna, Pani Zima, Świniopas. Świetny pomysł na przeczytaną przez rodziców bajkę na dobranoc lub samodzielną lekturę.
40% rabatu
5,94
9,90 zł
niedostępny
Okładka książki O rybaku i złotej rybce i inne bajki
O rybaku i złotej rybce i inne bajki
Autor: praca zbiorowa
wysyłka: niedostępny
Odkryj fascynujący świat bajek z całego świata. Pięknie wydana, wzbogacona barwnymi ilustracjami Carlosa Busquetsa książka, zawiera klasyczne bajki dla najmłodszych. W tomiku znajdziemy takie baśnie jak: O rybaku i złotej rybce, Ośla skórka, Księżniczka na ziarnku grochu. Świetny pomysł na przeczytaną przez rodziców bajkę na dobranoc lub samodzielną lekturę.
40% rabatu
5,99
9,99 zł
niedostępny
Okładka książki Mgły tajemnic
Mgły tajemnic
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
Twórczyni światowych bestsellerów wydanych w 35 milionach egzemplarzy i tłumaczonych na 28 języków Isabella Valdez wciąż zmienia adresy, miasta, tożsamości. Kiedy zaczyna pracować dla Fallona Jonesa, który prowadzi detektywistyczne śledztwa na zlecenie Towarzystwa Wiedzy Tajemnej, ma nadzieję, że wreszcie uciekła prześladowcom. Lecz nawet jej nadprzyrodzona intuicja nie ostrzega jej przed tym, co nastąpi. Razem z Fallonem będą musieli rozwiązać ponurą zagadkę wiodącą w ich własną przeszłość. I walczyć o życie połączeni gwałtownym uczuciem…
40% rabatu
21,48
35,80 zł
niedostępny
Opakowanie Malowanki Wielkanoc
Malowanki Wielkanoc
Wydawca: Siedmioróg
wysyłka: niedostępny
Książka z prostymi wzorami do kolorowania należąca do popularnej serii Malowanki od lat 2.
3,99
niedostępny
Opakowanie Postępowanie przyspieszone. Zbiór przepisów z wprowadzeniem Wincentego Grzeszczyka
Publikacja zawiera omówienie ustawy z 16 listopada 2006 r. o zmianie ustawy – Kodeks karny oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. Nr 226, poz. 1648), przywracającej w polskiej procedurze karnej postępowanie przyspieszone, a w prawie karnym materialnym – instytucję występku o charakterze chuligańskim. We wprowadzeniu zostały wyjaśnione m.in. przesłanki postępowania przyspieszonego oraz jego przebieg zarówno w stadium przygotowawczym, jak i jurysdykcyjnym. W opracowaniu znajdują się ponadto akty wykonawcze regulujące funkcjonowanie tzw. sądów 24-godzinnych. Omówienie postępowania przyspieszonego zawarte w niniejszej publikacji jest częścią przygotowywanego nowego wydania komentarza do Kodeksu postępowania karnego autorstwa Wincentego Grzeszczyka.
40% rabatu
7,08
11,80 zł
niedostępny
Okładka książki Porty Bałtyku. Polska i Litwa
Porty Bałtyku. Polska i Litwa
Autor: Jorn Heinrich
Wydawca: Alma-Press
wysyłka: niedostępny
Bałtyk staje się z roku na rok coraz bardziej atrakcyjnym akwenem żeglarskim. Sprzyja temu zarówno liberalizacja przepisów żeglugowych, jak i dynamiczny rozwój infrastruktury żeglarskiej. Ten przewodnik żeglarski opisuje liczące 250 mil morskich polskie wybrzeże Morza Bałtyckiego wraz z portami oraz Zalew Kuroński na Litwie. Z pomocą barwnych planów i zdjęć przedstawia warunki żeglarskie w Szczecinie, Kołobrzegu i Gdańsku oraz licznych małych, sielankowych portach na polskim wybrzeżu. Oddzielne rozdziały opisują porty litewskie nad Zalewem Kurońskim (od Kłajpedy do Nidy) oraz Bałtijsk, Kaliningrad i Pionierskij jako porty schronienia w rosyjskim obwodzie kaliningradzkim. Informacje istotne dla osób żeglujących po Bałtyku, uzupełniono licznymi uwagami dotyczącymi atrakcji turystycznych.
40% rabatu
44,99
74,99 zł
niedostępny
Okładka książki Nurkowanie - Monty Halls, Miranda Krestovnikoff
Nurkowanie jest dziś popularnym sportem uprawianym przez miliony osób na całym świecie. Książka z serii Kolekcja Wiedzy i Życia to wspaniałe kompendium wiedzy o tym sporcie. Zamieszczono tu informację o sprzęcie, podwodnym świecie, technikach nurkowania oraz najpopularniejszych miejscach do oglądania raf.
40% rabatu
9,54
15,90 zł
niedostępny
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
2
Idź do strony:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka