Opakowanie Iveco Laweta + 1 miękkie autko
Iveco Laweta z miejscem na dwa auta + 1 miękkie autko
32% rabatu
61,96
91,19 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus Piętrowy Zdalnie Sterowany R/C 2.4G 1:18
Autobus Piętrowy Zdalnie Sterowany R/C 2.4G 1:18 Jeżeli Twoje dziecko jest fanem klasycznych, piętrowych autobusów to będzie idealny prezent dla niego. Przedstawiony model wykonany jest w skali 1:18, dzięki czemu wygląda niesamowicie realn
22% rabatu
172,26
220,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki TEAMA AUTOBUS MIEJSKI 1:48 CZERWONY
TEAMA AUTOBUS MIEJSKI 1:48 CZERWONY
10% rabatu
26,89
29,89 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Laweta biała z przyczepą + znaki 1:48
Pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48, . Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Zabawka zapakowana w es
10% rabatu
44,26
49,20 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Laweta z naczepą + znaki czerwona 1:48
Pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Zabawka zapakowana w este
10% rabatu
44,26
49,20 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama ciężarówka Scania niebieska 1:87
Wykonany z plastiku i metalu model ciężarówki Scania w skali 1:87 Szczegółowy i autentyczny design. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
10% rabatu
12,06
13,41 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama ciężarówka Scania żółta 1:87
Wykonany z plastiku i metalu model ciężarówki Scania w skali 1:87 Szczegółowy i autentyczny design. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
10% rabatu
12,06
13,41 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus przegubowy miejski 1:48 niebieski
Plastikowy autobus przegubowy w skali 1:48
10% rabatu
35,96
39,98 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus przegubowy miejski 1:48 biały
Plastikowy autobus przegubowy w skali 1:48
10% rabatu
35,96
39,98 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus przegubowy miejski 1:48 czerwony
Plastikowy autobus przegubowy w skali 1:48
10% rabatu
35,96
39,98 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Tir ciągnik racing 1:16 (2 modele)
TEAMA TIR CIĄGNIK RACING SCANIA to pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:16, na licencji Scania. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjone
10% rabatu
22,13
24,60 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Laweta pomoc racing 1:48
Laweta pomoc racing 1:48
Autor: Zabawka
Wydawca: Teama Toys
wysyłka: 48h
TEAMA LAWETA POMOC RACING to pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48 . Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryza
10% rabatu
20,69
23,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Ciężarówka racing 1:48 (2 modele)
Pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48, na licencji Scania. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Zabaw
10% rabatu
24,90
27,68 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Pojazd specjalny Kontener
Pojazd specjalny Kontener
Wydawca: Playme
wysyłka: 48h
PLAYME - Ciężarówka z kontenerem z napędem frykcyjnym i efektami. Funkcje: napęd frykcja, światło, dźwięki, otwierane drzwiczki. Skala 1:32; 2 kolory. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 36 miesięcy.
36% rabatu
43,36
67,81 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Magic Star Machine - Laweta
Magic Star Machine - Laweta
Autor: Toy State
Wydawca: Dumel
wysyłka: 48h
Samochodzik - śmieciarka ze światłem i dźwiękiem. Przy toczeniu wydaje odgłosy pracy silnika. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
26% rabatu
45,98
62,18 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Magic Star Machine - Śmieciarka
Magic Star Machine - Śmieciarka
Autor: Toy State
Wydawca: Dumel
wysyłka: 48h
Samochodzik - śmieciarka ze światłem i dźwiękiem. Przy toczeniu wydaje odgłosy pracy silnika. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
20% rabatu
49,71
62,18 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Auto Power Truck
Auto Power Truck
Wydawca: Anek
wysyłka: 48h
Auto Power Truck - wywrotka plastikowa, z podnoszoną naczepą. Zabawka dla dzieci od lat 3.
8% rabatu
74,79
81,34 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus City Express 46 cm, 2 rodzaje
Autobusy przegubowe w dwóch kolorach czekają na fanów miejskich przejażdżek! UWAGA! Towar wybierany losowo.
20% rabatu
53,41
66,80 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki WADER - 32380 - Scania Śmieciarka
WADER - 32380 - Scania Śmieciarka
Autor: Wader
Wydawca: Wader
wysyłka: 48h
Duża (42 cm długości) i bezpieczna zabawka dla dziecka, nadająca się do zabawy zarówno w domu, jak i w piaskownicy. Pojazd posiada wiele ruchomych elementów, które urozmaicą zabawę np. kontener na śmieci, podnośnik umożliwiający opróżniani
11% rabatu
56,52
63,54 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Śmieciarka 35 cm żółto-czarna
Pojazd konstrukcyjny śmieciarka Jumbo - Vikingtoys to zabawki, które są bezpieczne, proste, miękkie, ciche, a przede wszystkim wytrzymałe. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Różnorodne, kolorowe pojazdy można łączyć w zestawy z gara
10% rabatu
81,32
90,41 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
15
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj