Opakowanie Autobus Piętrowy Zdalnie Sterowany R/C 2.4G 1:18
Autobus Piętrowy Zdalnie Sterowany R/C 2.4G 1:18 Jeżeli Twoje dziecko jest fanem klasycznych, piętrowych autobusów to będzie idealny prezent dla niego. Przedstawiony model wykonany jest w skali 1:18, dzięki czemu wygląda niesamowicie realn
10% rabatu
199,89
220,99 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Super Mighty Ciężarówka
Super Mighty to nowa odsłona serii Jumbo. Produkty otrzymały nowe koła, które produkowane są z użyciem innej technologii, co pozwala na obniżenie ich ceny przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższej możliwej jakości produktu. Ciężarówka Super M
10% rabatu
77,65
85,85 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus szkolny z 3 figurkami
Szkolny autobus jest wykonany z wysokiej jakości miękkiego plastiku. W środku autobusu znajdują się 3 kolorowe figurki. Pojazd jest wytrzymały, a kółka wykonane z białego tworzywa są ciche i nie rysują powierzchni. Po skończonej zabawie moż
10% rabatu
50,06
55,35 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Ecoline Ciężarówka Sorter
Jumbo z serii Ecoline Viking Toys. Ecoline to nowa wyjątkowa seria przygotowana z dbałością o środowisko naturalne. Przygotowując zabawki wykonane z zielonego polietylenu zwiększamy ilość surowców zdatnych do recyklingu. Zielony polietylen
10% rabatu
82,33
91,02 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Ecoline maxi Ciężarówka 5 modeli mix
Ciężarówka Maxi z serii Ecoline. Ecoline to nowa wyjątkowa seria przygotowana z dbałością o środowisko naturalne. Przygotowując zabawki wykonane z zielonego polietylenu zwiększamy ilość surowców zdatnych do recyklingu. Zielony polietylen je
10% rabatu
17,80
19,68 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Śmieciarka z klocków Zrób to sam 48 części 1:14
Zarówno układanie klocków jak i zabawa dużymi pojazdami są ulubionymi aktywnościami wielu chłopców. Dzięki naszej Składanej Śmieciarce każde dziecko będzie miało możliwość stworzenia charakterystycznego pojazdu niemalże od zera. Stworzony
10% rabatu
51,55
56,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki TEAMA AUTOBUS MIEJSKI 1:48 CZERWONY
TEAMA AUTOBUS MIEJSKI 1:48 CZERWONY
33% rabatu
26,72
39,61 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus miejski biały 1:48
TEAMA AUTOBUS MIEJSKI PRZEGUBOWY to pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom mo
33% rabatu
26,72
39,61 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Laweta biała z przyczepą + znaki 1:48
Pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48, . Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Zabawka zapakowana w es
10% rabatu
44,50
49,20 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama autobus miejski niebieski 1:48
Pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Zabawka zapakowana w estetyczne op
33% rabatu
26,72
39,61 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Laweta z naczepą + znaki czerwona 1:48
Pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Zabawka zapakowana w este
10% rabatu
44,50
49,20 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama laweta pomoc + znaki pomarańczowa 1:48
Pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Zabawka zapakowana w este
34% rabatu
32,62
49,09 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama laweta pomoc + znaki biała 1:48
Pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Zabawka zapakowana w este
34% rabatu
32,62
49,09 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama ciężarówka Scania niebieska 1:87
Wykonany z plastiku i metalu model ciężarówki Scania w skali 1:87 Szczegółowy i autentyczny design. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
22% rabatu
12,17
15,51 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama ciężarówka Scania czerwona 1:87
Wykonany z plastiku i metalu model ciężarówki Scania w skali 1:87 Szczegółowy i autentyczny design. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
22% rabatu
12,17
15,51 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama ciężarówka Scania żółta 1:87
Wykonany z plastiku i metalu model ciężarówki Scania w skali 1:87 Szczegółowy i autentyczny design. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
22% rabatu
12,17
15,51 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama zamiatarka Scania zielona 1:48
Wykonany z plastiku i metalu modela samochodu - zamiatarki Scania w skali 1:48 Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
10% rabatu
23,36
25,83 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama zamiatarka Scania biała 1:48
Wykonany z plastiku i metalu modela samochodu - zamiatarki Scania w skali 1:48 Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
23% rabatu
20,01
25,83 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus przegubowy miejski 1:48 niebieski
Plastikowy autobus przegubowy w skali 1:48
40% rabatu
47,97
79,95 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus przegubowy miejski 1:48 biały
Plastikowy autobus przegubowy w skali 1:48
10% rabatu
36,16
39,98 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
15
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj