Opakowanie Iveco Laweta + 1 miękkie autko
Iveco Laweta z miejscem na dwa auta + 1 miękkie autko
30% rabatu
63,79
91,19 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus Piętrowy Zdalnie Sterowany R/C 2.4G 1:18
Autobus Piętrowy Zdalnie Sterowany R/C 2.4G 1:18 Jeżeli Twoje dziecko jest fanem klasycznych, piętrowych autobusów to będzie idealny prezent dla niego. Przedstawiony model wykonany jest w skali 1:18, dzięki czemu wygląda niesamowicie realn
10% rabatu
198,89
220,99 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Super Mighty Ciężarówka
Super Mighty to nowa odsłona serii Jumbo. Produkty otrzymały nowe koła, które produkowane są z użyciem innej technologii, co pozwala na obniżenie ich ceny przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższej możliwej jakości produktu. Ciężarówka Super M
8% rabatu
78,94
85,85 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus szkolny z 3 figurkami
Szkolny autobus jest wykonany z wysokiej jakości miękkiego plastiku. W środku autobusu znajdują się 3 kolorowe figurki. Pojazd jest wytrzymały, a kółka wykonane z białego tworzywa są ciche i nie rysują powierzchni. Po skończonej zabawie moż
8% rabatu
50,89
55,35 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Ecoline maxi Ciężarówka 5 modeli mix
Ciężarówka Maxi z serii Ecoline. Ecoline to nowa wyjątkowa seria przygotowana z dbałością o środowisko naturalne. Przygotowując zabawki wykonane z zielonego polietylenu zwiększamy ilość surowców zdatnych do recyklingu. Zielony polietylen je
8% rabatu
18,10
19,68 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Straż pożarna z klocków zrób to sam 51 części 1:14
Zarówno układanie klocków jak i zabawa dużymi pojazdami są ulubionymi aktywnościami wielu chłopców. Dzięki naszemu Składanemu Wozowi Strażackiemu każde dziecko będzie miało możliwość stworzenia charakterystycznego pojazdu niemalże od zera.
8% rabatu
52,40
56,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki TEAMA AUTOBUS MIEJSKI 1:48 CZERWONY
TEAMA AUTOBUS MIEJSKI 1:48 CZERWONY
8% rabatu
27,48
29,89 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus miejski biały 1:48
TEAMA AUTOBUS MIEJSKI PRZEGUBOWY to pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom mo
8% rabatu
27,48
29,89 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Laweta biała z przyczepą + znaki 1:48
Pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48, . Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Zabawka zapakowana w es
8% rabatu
45,24
49,20 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Laweta z naczepą + znaki czerwona 1:48
Pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Zabawka zapakowana w este
8% rabatu
45,24
49,20 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama laweta pomoc + znaki pomarańczowa 1:48
Pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Zabawka zapakowana w este
37% rabatu
30,90
49,09 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama laweta pomoc + znaki biała 1:48
Pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Zabawka zapakowana w este
37% rabatu
30,90
49,09 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama ciężarówka Scania niebieska 1:87
Wykonany z plastiku i metalu model ciężarówki Scania w skali 1:87 Szczegółowy i autentyczny design. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
8% rabatu
12,33
13,41 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama ciężarówka Scania czerwona 1:87
Wykonany z plastiku i metalu model ciężarówki Scania w skali 1:87 Szczegółowy i autentyczny design. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
8% rabatu
12,33
13,41 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama ciężarówka Scania żółta 1:87
Wykonany z plastiku i metalu model ciężarówki Scania w skali 1:87 Szczegółowy i autentyczny design. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
8% rabatu
12,33
13,41 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama zamiatarka Scania biała 1:48
Wykonany z plastiku i metalu modela samochodu - zamiatarki Scania w skali 1:48 Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.
8% rabatu
23,75
25,83 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus przegubowy miejski 1:48 niebieski
Plastikowy autobus przegubowy w skali 1:48
8% rabatu
36,76
39,98 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Autobus przegubowy miejski 1:48 czerwony
Plastikowy autobus przegubowy w skali 1:48
8% rabatu
36,76
39,98 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Auto ciężarowe światło/dźwięk śmieciarka
Pozwól swojemu dziecku stać prawdziwym kierowcą ciężarówki. Auto ciężarowe Mega Creative to idealny pomysł na wspaniałą zabawę z przyjaciółmi! Pojazd po włączeniu wydaje odgłosy jeżdżącej ciężarówki oraz świecą się lampki ostrzegawcze. Wyd
11% rabatu
43,32
48,70 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Teama Tir Racing + wyścigówka Scania
To pojazd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu. Model pojazdu wykonany jest w skali 1:48, na licencji Scania. Realistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawią wiele radości kolekcjonerom i miłośnikom motoryzacji. Za
8% rabatu
45,24
49,20 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
15
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj