Okładka książki Tinker Tailor Soldier Spy
A mole, implanted by Moscow Centre, has infiltrated the highest ranks of the British Intelligence Service, almost destroying it in the process. And so former spymaster George Smiley has been brought out of retirement in order to hunt down t
20% rabatu
69,99
87,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Głębokie rany
Głębokie rany
Autor: Nele Neuhaus
Wydawca: Gorzka Czekolada
wysyłka: 48h
SKOMPLIKOWANA INTRYGA W KRĘGU WYŻSZYCH SFER SZOKUJĄCA TAJEMNICA I ZAGADKOWY TATUAŻ Głębokie ranyto trzeci tom bestsellerowej serii kryminalnej Nele Neuhaus z parą przenikliwych śledczych z gór Taunus w roli głównej! Niezwykle przejmujący kr
39% rabatu
30,57
49,99 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Jej mroczne serce
Jej mroczne serce
Autor: Carla Kovach
Wydawca: Empik Go
wysyłka: 48h
Rory czeka przed drzwiami przedszkola z namalowanym portretem swojej mamy Susan w małej rączce. Ale Susan nie zobaczy obrazka, ponieważ zniknęła. Matka Susan, Mary, jest zaniepokojona, a jej siostra, Clare, wściekła. Według niej Susan zawsz
35% rabatu
35,99
54,99 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki The Cuckoo
The Cuckoo
Wydawca: Hemlock Press
wysyłka: 48h
Detective Patrik Hedström and Erica Falck are back, in an irresistible Scandi crime thriller for fans of Jo Nesbo and Lars Kepler. A community torn apart As a heavy mist rolls into the Swedish coastal town of Fjällbacka, shocking violence
20% rabatu
64,36
80,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Good Girl, Bad Blood
The New York Times No.1 bestselling YA crime thriller that everyone is talking about now in this special collector’s gift edition. From TikTok Author of the Year, Holly Jackson. Soon to be a major BBC series! Pip Fitz-Amobi is not a detect
20% rabatu
72,40
90,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Four: A Divergent Collection
Fans of the Divergent series by No. 1 New York Times bestselling author Veronica Roth will be thrilled by Four: A Divergent Collection, a companion volume that includes four pre-Divergent stories told from Tobias Eaton’s point of view. DIV
20% rabatu
38,62
48,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Insurgent
Fighting for survival in a shattered world… the truth is her only hope. The thrillingly dark sequel to No. 1 New York Times bestseller, DIVERGENT. I have done bad things. I can’t take them back, and they are part of who I am. Tris has su
20% rabatu
38,62
48,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki A Good Girl’s Guide to Murder
A stunning collectors edition of the first book in this bestselling, award-winning series, presented in a beautiful hardback format with an introductory letter from the author, sprayed edges and a ribbon bookmark. The case is closed. Five
20% rabatu
72,40
90,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Bez litości
Bez litości
Autor: Larek Michał
Wydawca: Oficynka
wysyłka: 48h
A gdy już wrócisz do przeszłości, przerażą cię stare, zapomniane grzechy Pewnego dnia komisarz Jakub Dalberg budzi się w koszmarze ktoś porwał mu córkę. Czy jej uprowadzenie ma coś wspólnego z pracą zrozpaczonego ojca? Kiedy porywacze wysuw
42% rabatu
26,31
45,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki usuń_to!
usuń_to!
Autor: Żak Tomasz
Wydawca: Sine Qua Non
wysyłka: 48h
Umiera znany polski raper Dawid Dybuk, który wykorzystywał swoją muzykę do ewangelizacji. Policja uznaje śmierć artysty za samobójstwo, jednak żona Dybuka nie zgadza się z tą teorią. Do zbadania sprawy kobieta zatrudnia prywatnego detektywa
37% rabatu
28,50
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki On His Majesty's Secret Service - James Bond 007
BOND SAVE THE KING Meet 007, England's last hope to thwart a deadly plan to turn the Coronation of King Charles III into a state funeral. If M can count on anyone can save the day, it's Bond, James Bond. 2 DAYS UNTIL THE CORONATION Meet
20% rabatu
43,44
54,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Ślady na śniegu
Ślady na śniegu
Wydawca: LTW
wysyłka: 48h
Tadeusz Wierzynek, warszawski kupiec, popada w poważne kłopoty. Jeden z jego głównych kontrahentów ogłasza bankructwo, które pociąga za sobą innych przedsiębiorców. Wierzynek, aby uratować swój interes, potrzebuje sporej ilości gotówki. Pok
38% rabatu
18,11
29,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Rodzina zastępcza
Rodzina zastępcza
Autor: Nicole Trope
Wydawca: Filia
wysyłka: 48h
W domku letniskowym, dosłownie rzut kamieniem od plaży, Elizabeth drżącymi dłońmi wybiera numer alarmowy. Mój mały chłopiec zaginął. Elizabeth jest zastępczą matką Joe, ale kocha go jak własnego syna. Pięciolatek, który uwielbia superbohate
43% rabatu
27,43
47,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Cztery pory roku pocket
Cztery pory roku pocket
Autor: King Stephen
Wydawca: Albatros
wysyłka: 48h
Cztery minipowieści Kinga, z których aż trzy zostały sfilmowane. Adaptacja "Skazanych na Shawshank" z Timem Robbinsem i Morganem Freemanem otrzymała 7 nominacji do Oscara. Skazani na Shawshank Andy Dufresne odsiaduje karę dożywotniego więzi
32% rabatu
13,56
19,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Stop Them Dead
Stop Them Dead
Autor: Peter James
Wydawca: PAN Books
wysyłka: 48h
A ruthless crime. A race against time. In the dead of night, a farmer confronts the intruders of a break in, having no idea that the encounter will leave him dead. What’s more chilling is the truth of what the perpetrators were willing to
20% rabatu
41,83
52,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Children of Memory
Children of Memory
Wydawca: PAN Books
wysyłka: 48h
"From the award-winning master of sci-fi Adrian Tchaikovsky, Children of Memory is the unmissable follow-up space opera to the highly acclaimed Children of Time and Children of Ruin. They dreamed of a new home. They woke to a nightmare. O
20% rabatu
41,83
52,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki The Raging Storm
The Raging Storm
Autor: Cleeves Ann
Wydawca: PAN Books
wysyłka: 48h
Fierce winds, howling seas and deadly secrets await in The Raging Storm, the latest mystery featuring Detective Matthew Venn from Ann Cleeves, the number one bestselling author and creator of Vera and Shetland. When Jem Rosco – sailor, adv
20% rabatu
41,83
52,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Simply Lies
Simply Lies
Wydawca: PAN Books
wysyłka: 48h
NO TRUTH Former Jersey City detective and single mother of two, Mickey Gibson, now works for global investigation company, ProEye, to track down assets of the wealthy who have tried to avoid their creditors. One day she gets a call from a
20% rabatu
33,79
42,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Lords of Uncreation
Lords of Uncreation
Wydawca: Tor
wysyłka: 48h
He's found a way to end their war, but will humanity survive to see it? Idris Telemmier has uncovered a secret that changes everything – the Architects’ greatest weakness. A shadowy cartel scrambles to turn his discovery into a weapon agai
20% rabatu
41,83
52,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Worthy Opponents
Worthy Opponents
Wydawca: PAN Books
wysyłka: 48h
"Worthy Opponents is a riveting and dynamic tale of family, wealth and success from the billion copy bestselling author, Danielle Steel. Spencer Brooke grew up knowing that one day she would inherit and run Brooke’s, one of New York’s most
20% rabatu
37,81
47,00 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
1018
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj