Zapowiedzi

zapowiedź
Okładka książki Chocim i Cecora
Chocim i Cecora
wysyłka: po 24.09.2021
Zachęcamy do przejrzenia pozostałej oferty Księgarni Miles: https://www.wydawnictwomiles.pl/. W naszej ofercie są m.in. książki historyczne, wpinki, odznaki i ryngrafy, gry planszowe i edukacyjne, produkty dla dzieci i młodzieży. Przy zakup
40% rabatu
7,19
12,00 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Niemieckie plany organizacji Wojska Polskiego w czasie wojny światowej
Julian Stachiewicz (1890 – 1934), wybitny działacz niepodległościowy, generał brygady Wojska Polskiego i historyk wojskowości, w swojej opublikowanej 1929 roku na łamach pisma „Niepodległość” pracy, uważnie analizuje polityczne konteksty ni
40% rabatu
7,19
12,00 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Pamiętniki bojowca
Pamiętniki bojowca
wysyłka: po 24.09.2021
Pierwsze wznowienie pamiętników, które w latach 30. ukazywały się w piśmie Niepodległość – czasopismo poświęcone dziejom polskich walk wyzwoleńczych w dobie popowstaniowej. Ich autor, Bronisław Żukowski wraca wspomnieniami do 1900 roku, gdy
40% rabatu
11,39
19,00 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Wymazana przyjemność. Klitoris i myślenie
"Kwestia rozkoszy łechtaczkowej jest nierozerwalnie związana z polityczną kwestią upodmiotowienia. Afirmacja kobiety klitoralnej jest punktem wyjścia do nowego sposobu stawania-się-podmiotem. (…) Bo czy możemy myśleć samodzielnie, nie znają
32% rabatu
33,30
49,00 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Zdrowie doskonałe
Zdrowie doskonałe
Autor: Deepak Chopra
Wydawca: Buchmann
wysyłka: po 27.10.2021
Deepak Chopra jest w Stanach Zjednoczonych autorytetem w problematyce medycyny holistycznej czerpiącej z tradycji medycyny Wschodu. W swej najgłośniejszej książce Zdrowie doskonałe zapoznaje czytelnika z technikami duchowymi Ayurvedy, połąc
39% rabatu
27,42
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Kuchnia Polska. Swojskie smaki w dobrym stylu
Wznowienie książki kucharskiej przedstawiająca 100 kultowych przepisów na potrawy, bez których nie wyobrażamy sobie dzieciństwa, rodzinnych spotkań przy stole ani atmosfery świąt. Są to receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie. Rodzi
39% rabatu
30,47
49,99 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Mądrość mnicha. Czego nauczyło mnie życie w leśnym klasztorze
Bez seksu, bez masturbacji, bez pieniędzy, bez alkoholu, bez rodziny i bez wygód współczesnego świata. I co najważniejsze – na własne życzenie. Bjorn Natthiko Lindeblad przez 17 lat mieszkał w tajskiej dżungli, gdzie prowadził życie buddyjs
20% rabatu
31,97
39,99 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki To już święta. Flamaster wodny
Seria Pomaluj świat to książeczki pełne czaru. Prześliczne ilustracje, rymowany tekst i możliwość odkrywania elementów na ilustracji za pomocą flamastra wodnego to zabawa na długie wieczory. Książka przyniesie dziecku mnóstwo radości!
33% rabatu
23,43
34,99 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Boże Narodzenie. Lubię naklejać
Boże Narodzenie. Lubię naklejać
Wydawca: Wilga
wysyłka: po 27.10.2021
Seria Lubię naklejać to kolorowe zeszyty z naklejkami. W każdej książce dziecko znajdzie mnóstwo naklejek – aż 8 stron! Naklejkami można bawić się na dwa sposoby, wyklejając ilustracje według własnego uznania lub przyklejając je zgodnie ze
33% rabatu
10,04
14,99 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Gdzie jesteś, synku?
Gdzie jesteś, synku?
Autor: Nicole Trope
Wydawca: Filia
wysyłka: po 13.10.2021
WCZORAJ CAŁOWAŁAŚ GO NA DOBRANOC. DZISIAJ TWÓJ KOCHANY SYN ZNIKNĄŁ. THEO SOMERTON MA JEDENAŚCIE LAT I JEST DZIECKIEM ZE SPEKTRUM AUTYZMU. NIE MÓWI, MOŻE TEŻ NIE WIEDZIEĆ, ŻE SIĘ ZGUBIŁ. NIE ZAREAGUJE NA SWOJE IMIĘ. – Twój syn zaginął – mówi
37% rabatu
27,01
42,90 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Idealna para
Idealna para
Autor: MARCEL MOSS
Wydawca: Filia
wysyłka: po 13.10.2021
Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... OCH, BĘDZIECIE IDEALNĄ PARĄ. WSZYSCY WAM UWIERZĄ. JUŻ WIDZĘ TE OKŁADKI GAZET I KOLEJNE OFERTY… Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Myt
36% rabatu
26,86
42,00 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Opowieści Wickerlandzkie
Opowieści Wickerlandzkie
Wydawca: Novae Res
wysyłka: po 29.10.2021
Czasem trzeba złożyć w ofierze swoją niewinność, by ochronić coś znacznie cenniejszego. August Reinnis, szesnastoletni młodzieniec, właśnie rozpoczyna z przytupem swoje ostatnie prawdziwe wakacje, bawiąc się z przyjaciółmi na festynie w Mer
30% rabatu
26,57
37,99 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Gniew
Gniew
Wydawca: WAB
wysyłka: po 13.10.2021
Trzeci tom kultowej trylogii kryminalnej jednego z najpopularniejszych polskich pisarzy. Cykl stał się międzynarodowym bestsellerem, a jego sprzedaż wyniosła ponad milion egzemplarzy. Prokurator Teodor Szacki układa sobie życie w jesiennym
20% rabatu
33,57
41,99 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Ty kochasz mnie (okładka Filmowa)
Ty kochasz mnie (okładka Filmowa)
Wydawca: WAB
wysyłka: po 13.10.2021
Joe Goldberg ma dość zgiełku miast, pozerów i dość Love. Szuka bliskości z naturą, prostych przyjemności na przytulnej wyspie na północno-zachodnim Pacyfiku. Po raz pierwszy od dłuższego czasu może odetchnąć. Dostaje pracę w miejscowej bibl
20% rabatu
34,37
42,99 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Ariana
Ariana
Autor: White Danny
Wydawca: Mamania
wysyłka: po 24.11.2021
Ariana Grande podbiła serca wielu fanów swoim koncertem One Love w Manchesterze. Niecałe dwa tygodnie po tym, jak terrorysta zabił 22 osoby na jej koncercie, ta drobna księżniczka zorganizowała wyjątkowy koncert, który jednoczył i koił poła
37% rabatu
28,26
44,90 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Katedry
Katedry
Wydawca: Sonia Draga
wysyłka: po 13.10.2021
Bezkompromisowa i przejmująca wiwisekcja rodzinnych więzi, społecznych przesądów i ślepego fanatyzmu religijnego Prawda, której się nam odmawia, boli aż do ostatniego dnia. Na śmietnisku zostaje odnalezione zwęglone i poćwiartowane ciało si
39% rabatu
24,32
39,90 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Utracony obraz
Utracony obraz
Wydawca: Sonia Draga
wysyłka: po 20.10.2021
Przejmująca, słodko-gorzka powieść o dojrzewaniu w Strefie Gazy Zaskakująca lektura przeplatająca wielkie marzenia i dziecięce przyjaźnie z rozpaczą, biedą oraz przemocą izraelskiej okupacji. Asma szuka w życiu tylko jednego: kilku spokojny
39% rabatu
23,71
38,90 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Opakowanie Gra Wirus Halloween dodatek
Gra Wirus Halloween dodatek
Wydawca: Muduko PAP
wysyłka: po 30.09.2021
Dodatek do gry Wirus! Nietoperze w amoku przelatują pod stropem szpitala. Krwiożercze monstrarzucają się po korytarzach, budząc grozę w personelu i pacjentach.Ta noc z pewnością będzie niezapomniana… Dodatek Halloween wprowadza nowe, przera
25% rabatu
18,06
24,10 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Opakowanie Gra Dzieci kontra Rodzice Kalambury MAXI
Gra Dzieci kontra Rodzice Kalambury MAXI
Wydawca: Kangur
wysyłka: po 30.09.2021
Kalambury Dzieci kontra Rodzice to wesoła i wciągająca rodzinna gra planszowa. Pokazuj i rysuj hasła, niech wygra lepszy! Zabawne hasła, przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców, zapewnią niezapomnianą rozrywkę. Masz do wyboru 4 ka
32% rabatu
33,91
49,90 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Nieskończoność w papirusie. Fascynujące dzieje książki od czasów starożytnych
Dla czytelników Yuvala Noaha Harariego oraz Mary Beard! Doskonale napisana! Jestem absolutnie pewien, że ten esej będzie czytany nawet wtedy, gdy dzisiejsi czytelnicy będą wieść już zupełne inne życia. Mario Vargas Llosa Ta historia to praw
30% rabatu
30,01
42,90 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
71
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj