nowość
Okładka książki Schwytany Onyks
Schwytany Onyks
Autor: Linnea May
Wydawca: Świat Książki
wysyłka: 48h
Bądź posłuszna. Uległa. I nie zawiedź mnie, bo przypłacisz to życiem. Budzę się związana, uprowadzona. Zdana na łaskę mężczyzny, którego sile przyciągania dorównuje jedynie jego okrucieństwo. Jak się tu znalazłam? I dlaczego padło akurat na
31% rabatu
23,96
34,90 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Underground
Underground
Autor: Cindy Lia
Wydawca: Black Rose
wysyłka: 48h
Jego praca? Zna się na niej. Jego demony? Dręczą go. Od pięciu lat Riley bez mrugnięcia okiem wykonuje brudną robotę dla grubych ryb. Jego specjalność? Zamknięte drzwi. Między jednym a drugim kontraktem ten ekspert od uprowadzeń szkoli najl
38% rabatu
32,98
52,90 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Poranione dusze
Wersja z barwionymi brzegami. Ciało naznaczone bliznami, a każda z nich opowiada własną historię. Stu miał wszystko, a przynajmniej tak mu się wydawało. Klub oraz bracia byli jego rodziną z wyboru, a kochająca żona okazywała mu wsparcie n
29% rabatu
41,38
57,90 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Rzuć go dla mnie
Rzuć go dla mnie
Autor: G. Whitney
Wydawca: PAPIEROWE SERCA
wysyłka: 48h
Jest młodszą siostrą jego najlepszego przyjaciela. Jego przyjaciółką. I chce, aby zerwała ze swoim chłopakiem... dla niego Penelope to niezwykle utalentowana łyżwiarka, której karierę przerwał wypadek. I choć na lodzie nie miała sobie równy
44% rabatu
28,12
49,99 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Vicious Lost Boys T.4 Fae Princes
Obdarowany światłem, uwięziony w ciemności. Pora, aby Pan poznał największy z sekretów wyspy. Winnie nigdy nie wierzyła w bajki. Nawet kiedy sama stała się częścią mitu, postanowiła czerpać z życia pełnymi garściami. Bo czy mogłoby być pięk
43% rabatu
25,80
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Polow@nie w sieci
Książka TYLKO dla dorosłych! Poznajcie Anę – ambitną urzędniczkę biurową, potrójną rozwódkę, która za namową swojego fryzjera zaczyna szukać szczęścia w wirtualnej rzeczywistości. Kim jest Ana? To kobieta po czterdziestce, z małego miast
28% rabatu
71,73
99,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Uwięziona
Uwięziona
Autor: Sylwia Kruk
Wydawca: Editio
wysyłka: 48h
Jeśli chcesz przeżyć, masz być mi posłuszna Młoda kobieta zostaje porwana i trafia w ręce naprawdę niebezpiecznego człowieka. Dragon, bo tak mówią do niego podwładni, oficjalnie jest szefem firmy deweloperskiej, jednak jego przeszłość skry
45% rabatu
25,80
46,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Powerless
Powerless
Autor: Silver Elsie
Wydawca: Piatkus
wysyłka: 48h
Grumpy cowboys and steamy romance . . . Welcome to Chestnut Springs: the big-hitting, small-town series from TikTok sensation Elsie Silver. Perfect for fans of Devney Perry, Lucy Score and B.K. Borison. Two childhood best friends. Two brok
20% rabatu
42,64
53,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Zrodzona z zemsty
Zrodzona z zemsty
Wydawca: Black Rose
wysyłka: 48h
Miłość smakuje niesamowicie, ale to zemsta jest obezwładniająca. Sonia odzyskuje wolność po latach seksualnego zniewolenia. Stara się na własną rękę wyrównać rachunki z przeszłością, ale jeden mężczyzna Samuel nie daje jej myślom wytchnieni
35% rabatu
32,66
49,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Zobowiązana (z autografem)
Pobyt w olbrzymiej luksusowej willimoże na pierwszy rzut oka wydać się spełnieniem marzeń, chyba że jest się w niej więźniem. Przekonała się o tym Agata Sonik, która razem z córką prezydenta Ewą została porwana z bankietu na barce. Kiedy ok
19% rabatu
34,90
42,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Black
Black
Autor: Katarzyna Mak
Wydawca: Editio Red
wysyłka: 48h
Gdy płatny zabójca spotyka zupełnie zwyczajną dziewczynę Dla niej to spotkanie mogło się skończyć bardzo źle. Wszak los postawił na jej drodze mężczyznę bezwzględnego, o charakterze tak mrocznym, jak najczarniejszy zakamarek piekła. On sam
45% rabatu
27,44
49,90 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Nie dotkniesz mnie
Nie dotkniesz mnie
Wydawca: Editio Red
wysyłka: 48h
Aranżowany ślub, rodzinne tajemnice, zdrada i on ? kat, a zarazem wybawca... Nadszedł czas, by osiemnastoletnia Lidia, sierota, która nie wie, kim jest i skąd pochodzi, opuściła dom dziecka, gdzie się wychowywała. Początki samodzielnego ży
45% rabatu
27,44
49,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Pain&Pleasure
Pain&Pleasure
Autor: Reiser Ewa
Wydawca: Pascal
wysyłka: 48h
Przekraczanie seksualnych granic, luksusowe apartamenty, pieniądze, przepych Isabell, uciekając od mrocznej przeszłości, osiedlasię w Warszawie. Z czasem staje się cenioną w stolicy projektantką wnętrz. Pewnego dnia spotyka mężczyznę, który
45% rabatu
27,49
49,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Losers T.1 Dług
Losers T.1 Dług
Autor: Laroux Harley
Wydawca: PAPIEROWE SERCA
wysyłka: 48h
Wyzwanie zostało podjęte. Czy będziesz mieć odwagę, by spłacić dług? Życie Jessiki Martin nie układa się zgodnie z planem. Po studiach nie udaje się jej znaleźć pracy w wielkim mieście, przez co musi ponownie zamieszkać w rodzinnym domu. Ci
44% rabatu
30,88
54,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Drwiąc z przeznaczenia
Drugi tom erotycznej serii dark fantasy! Synthia oraz Adam wkrótce przejdą przemianę i dowiedzą się, jakimi istotami są naprawdę. Tymczasem fae wciąż umierają. Kobieta czuje, że kończy się im czas, by odszukać wszystkich odpowiedzialnych za
41% rabatu
33,06
55,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Brudna zabaweczka
Książka zawiera opisy przemocy, w tym seksualnej, oraz drastyczne sceny. Braxton Kennedy bardzo lubi swoje zabaweczki, ale kiedy dotychczasowe zaczynają go męczyć, desperacko szuka nowej. Do tej pory było ich dziewiętnaście, teraz pora na d
42% rabatu
29,35
50,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Niebezpieczne zamiary. Colombian Mafia. Tom 3
Szczęście. Tego uczucia pragnęła Mimi Shelton. Zazdrościła swoim przyjaciółkom udanych związków, marząc skrycie o tak sielskim życiu dla siebie. Wiedziała jednak, że żyjąc u boku człowieka bez serca, Hugona Valverde, jej nadzieje są płonne.
45% rabatu
27,44
49,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Srebro. Paradoks Cnót. Tom 4
Maja Nowicka budzi się w płonącym samochodzie i cudem uchodzi z życiem. Świadoma niebezpieczeństwa czyhającego na nią ucieka ze szpitala. Zdezorientowana wraca do domu, w którym zastaje długo niewidzianego przyjaciela. A kiedy się dowiaduje
42% rabatu
27,47
46,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Mister Perfect
Czy mężczyzna doskonały istnieje? Ala wraz ze swoim przyjacielem rozkręca wspólny biznes. Skupiona na pracy, zapomina o nieudanym związku i samotności, która jej doskwiera. Za namową przyjaciółki wybiera się do jednego z katowickich klubów.
45% rabatu
27,49
49,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Dziewczyna zza ściany
Dziewczyna zza ściany
Autor: Gale Camille
Wydawca: Editio Red
wysyłka: 48h
Witaj w moim mrocznym świecie, Hope Gdy tuż po wyjściu z pracy późnym wieczorem Hope przypomina sobie, że zostawiła w biurze komórkę, nie ma pojęcia, że powrót po telefon zmieni całe jej życie. Dziewczyna mimowolnie staje się świadkiem dra
45% rabatu
26,95
49,00 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
104
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj