|
nowość
Niesforny anioł
Autor:
Barczyk Elżbieta
Wydawca:
OSTRE PIÓRO
wysyłka: 48h
ISBN:
978-83-68498-49-3
EAN:
9788368498493
Oprawa:
miękka
Seria:
nie
Format:
205x135x28mm
Rok wydania:
2026
(1) Sprawdź recenzje
46% rabatu
26,80 zł
Cena detaliczna:
50,00 zł
DODAJ
DO KOSZYKA
dodaj do schowka
koszty dostawy
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,80 zł
Opis produktuZasady bezpieczeństwaWierzysz w miłość od pierwszego złapania?
Kiedy życie Nataniela rozpada się na kawałki, a kolejne próby jego poskładania kończą się fiaskiem, mężczyzna postanawia wreszcie przejąć kontrolę. Ma plan, podszyty desperacją, ale ostateczny. Tym razem nic nie powinno pójść źle. A jednak los napisał dla niego zupełnie inny scenariusz.
Miles od lat funkcjonuje według prostych zasad: żadnych niespodzianek, żadnych słabości, żadnych emocji. Jedna noc, prosta akcja, jak za dawnych lat. Wszystko przebiega zgodnie z planem aż do momentu, gdy dosłownie spada mu w ramiona ktoś, kto nigdy nie powinien się tam znaleźć.
To przypadek. Absurd. Problem. A może początek czegoś, nad czym nie sposób już zapanować? Zderzenie dwóch światów kruchej wrażliwości i bezwzględnej siły uruchamia lawinę zdarzeń nie do zatrzymania. Czy jedno nieprawdopodobne spotkanie może zmienić wszystko? Nawet jeśli ktoś już postanowił zniknąć?
Poruszająca, intensywna historia o przypadku, który staje się wyborem, i o uczuciu, pojawiającym się tam, gdzie nikt się go nie spodziewa. Recenzje:✖ Opinia niepotwierdzona zakupem
autor: Monika Kowalczyk
Witam, dziś mam dla Was recenzję mojego patronatu ❤️ Niesforny Anioł ❤️ autorstwa Elżbiety Barczyk ❤️ Wydawnictwo Ostre Pióro ❤️
Na wstępie bardzo pragnę podziękować wydawnictwu oraz autorce za możliwość wzięcia pod swoje skrzydła Niesfornego Anioła ❤️ Dziękuję ❤️ Czy wierzycie w miłość od pierwszego... złapania? Bo ja tak 😍 Niesforny Anioł to opowieść, szczerze mówiąc, nie dla wszystkich. Jest to romans z LGBT w tle, więc jeśli jest ktoś, kto pała nienawiścią do osób o takiej orientacji, to lepiej niech po tę książkę nie sięga. Mi osobiście bardzo podobała się ta historia, ponieważ nie przeszkadza mi miłość osób tej samej płci. Mamy tutaj pokazane dwa światy. Anioła, gdzie nasz bohater jest przedstawiony jako ktoś, kto ma wiecznego pecha. Kiedy próbuje uporać się ze swoim życiem, wciąż mu się to nie udaje. Nie udaje mu się również skończyć ze swoim życiem tak, jak by chciał, ponieważ los ma dla niego inne plany. Pakuje się ciągle w jakieś kłopoty. Dla mnie to taki typ człowieka, który próbuje pomóc wszystkim wokół, nie patrząc na swój los, swoje zdrowie, a nawet życie. Drugi świat to Demon, który nie bacząc na nic, jest najgorszym mężczyzną, z jakim można zadrzeć. Gangsterskie porachunki, ogień w oczach i całkowity brak tolerancji dla sprzeciwu. Ktoś, kto ma to, na co sobie zapracował i wie, że posiada tak wielką władzę, że lepiej z nim nie zadzierać. Pokazaną mamy tutaj miłość, która dla niektórych nie jest czymś normalnym, choć wszystko zależy od tego, kto jak na to patrzy 😉. Każdy z nas jest inny, nie ma dwóch takich samych ludzi. Dla mnie jednak powinniśmy być dla siebie choć trochę mili i wyrozumiali, niestety świat często zmierza w zupełnie innym kierunku. Momentami chciało mi się śmiać, ponieważ nasz bohater Nat niby miał pecha w swoim życiu. Nic mu się nie układało — praca, dom, znajomi — po prostu był sam na świecie. A kiedy postawił swoje życie na ostatniej szali, nawet to mu się nie udało. Nie wiem, czy był to dla niego faktycznie pech, czy może jednak szczęście, jak nazywał go Miles. Mamy tutaj również pokazane, jak można zaprzyjaźnić się ze starszymi od siebie osobami oraz jak bardzo potrzebna jest nam pomoc sąsiedzka i wsparcie, kiedy zachorujemy albo po prostu jest nam źle. W tej książce wciąż się coś dzieje. Nie da się jej odłożyć nawet na chwilę, a nasi bohaterowie swoją władczością i chęcią pokazania swojego ego nieustannie się ze sobą przekomarzają. Bardzo podobało mi się zderzenie dwóch zupełnie różnych światów — wrażliwości Niesfornego Anioła oraz siły brutalnego Demona 😍 Dużo chciałoby się napisać o tej książce, lecz niestety sami musicie ją poznać. Jeśli lubicie historie pełne emocji, przeciwieństw, przyciągania się dwóch różnych charakterów i momentów, kiedy ktoś dosłownie wpada komuś w ramiona, to koniecznie musicie po nią sięgnąć 😍😉 Polecam Wam tę historię i zachęcam do wyrobienia sobie własnej opinii. Kto wie, może również zakochacie się w tej nietypowej, pełnej emocji opowieści o Aniele i Demonie? ❤️ x
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Wybierz wariant produktu
|