Okładka książki Zostań ze mną. Pacific Shores. Tom 1

Zostań ze mną. Pacific Shores. Tom 1

wysyłka: 48h
ISBN: 978-83-8417-495-1
EAN: 9788384174951
Oprawa: Miękka
Język: polski
Format: 205x135x30mm
Liczba stron: 472
Rok wydania: 2026
(1) Sprawdź recenzje
47% rabatu
30,48 zł
Cena detaliczna: 
56,99 zł
DODAJ
DO KOSZYKA
dodaj do schowka
koszty dostawy
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 30,48

Jedno lato. Jedna decyzja i konsekwencje, których nie da się zignorować.


Tamtego lata w Pacific Shores Darby po raz pierwszy poczuła, że naprawdę żyje. Leo, surfer z blizną nad sercem i oceanem w oczach, nauczył ją wolności, odwagi i tego, że jej ciało i wybory należą tylko do niej. Ich miłość była intensywna jak przypływ i równie niebezpieczna. A potem przyszła noc, która odebrała im wszystko.


Dziesięć lat później Darby ma wyjść za mąż z rozsądku. Leo jest sławny, ale wciąż nie potrafi zapomnieć o dziewczynie, która zniknęła bez pożegnania. Jeden list zmusza ich do zmierzenia się z przeszłością i tajemnicami, które zbudowały mur trudny do przebicia. Czy kiedy los da im drugą szansę, odważą się ją wykorzystać?


To emocjonalna historia o pierwszej miłości, stracie, drugiej szansie i sile wyboru własnej drogi. Dla czytelniczek romansów pełnych tęsknoty, namiętności i motywu second chance.

Recenzje:

✖ Opinia niepotwierdzona zakupem
autor: Zaczytana ori
Książka zbiera podzielone opinie. Jedni są zachwyceni, drudzy zniesmaczeni. Ja, jestem gdzieś pomiędzy.

Zacznę od tego co mi się nie podobało. Ich miłosne uniesienia były tak… skręcające, że nie dało się tego czytać. I przyznaję bez bicia, kartkowałam to, bo ilość “kut#sów” sprawiała, że robiło mi się słabo. Te teksty były żenujące… Opis miłosnej sceny był na kilkunastu stronach… zdecydowanie za dużo. Ale to jedyne do czego mogę się przyczepić.

Jeśli chodzi o kreacje bohaterów, jestem zakochana w Leo. Wszystko mi się tu podobało. Romantyzm, spontaniczność, błyskotliwość, oddanie. No jeden wielki plus.

,,-Cheetosy?
Wzrusza ramionami.
-Kochasz Cheetosy”.

Gorzej było z Darby, bo była mocno omamiona przez swoich rodziców przez co trudno było na początku ją polubić. Wiecie taka szara myszka bez własnego zdania, z nudnym życiem. Ale z drugiej strony tylko ktoś kto jest mocno pod pantoflem rodzica może to zrozumieć, dla kogoś nie do pomyślenia jest słuchanie się rodziców w takim wieku, strach przed nimi itp. Ja rozumiem, przeczytałam wiele książek w podobnej tematyce, wiec nie szokowała mnie jej reakcja czy podejmowane przez nią decyzje w obawie przed rodzicami, niemniej z tej dwójki to Leo jest moim faworytem.

“- Trudno ci nawet utrzymać pion, słodziutka. Wiesz w ogóle, gdzie jesteś?
Przytula twarz do mojej piersi.
-Jestem dokładnie tam, gdzie chcę”.

Cała książka jest słodka. Podzielona na przeszłość i teraźniejszość, dobrze się to czyta, nie da się skończyć na jednym rozdziale. Idealna na jeden wieczór, najlepiej w takim właśnie klimacie, książka, plaża i kocyk. Nie jest to najlepsza książka jaką ostatnio przeczytałam, ale nie jest też jedną tych najgorszych.

“I w końcu- w końcu!- odnajduje drogę powrotną do domu”.

*To jest moja prywatna opinia. Zachęcam do przeczytania i wyrobienia sobie własnego zdania.
x
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj