Bardugo Leigh

Okładka książki Król z bliznami T.2 Rządy wilków
Wilki krążą. Młodemu królowi przyjdzie zmierzyć się z największym z dotychczasowych wyzwań w ekscytującym zakończeniu dylogii Król z bliznami. Król-demon. Potężna fjerdańska armia szykuje się do najazdu. Nikołaj Lancov będzie musiał wykorzy
27% rabatu
35,75
49,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Six of Crows
Six of Crows
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Orion
wysyłka: 48h
Six of Crows
15% rabatu
38,23
45,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Ninth House
Ninth House
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: GOLLANCZ
wysyłka: 48h
The instant SUNDAY TIMES and NEW YORK TIMES bestseller, and Goodreads Choice Award winner, that Stephen King calls ‘Impossible to put down’. Leigh Bardugo’s Sunday Times and New York Times bestselling adult debut is a mesmerising tale of p
15% rabatu
33,98
40,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki King of Scars
King of Scars
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Orion
wysyłka: 48h
King of Scars
15% rabatu
36,53
43,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Wonder Woman Zwiastunka wojny
Wonder Woman Zwiastunka wojny
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Mag
wysyłka: 48h
Zostanie jedną z najsławniejszych bohaterek wszech czasów: WONDER WOMAN. Na razie jednak jest Dianą, księżniczką Amazonek, a jej walka dopiero się zaczyna… Marzy o tym, żeby zaimponować swoim legendarnym siostrom-wojowniczkom, ale kiedy wre
20% rabatu
27,98
35,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Zniszczenie i odnowa
Zniszczenie i odnowa
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Mag
wysyłka: 48h
Żołnierka. Przywoływaczka. Święta. Losy kraju spoczywają w rękach Przywoływaczki Słońca, która utraciła moc, tropiciela, który skalał swój honor, i żałosnych niedobitków wspaniałej niegdyś magicznej armii. Zmrocz zasiadł na tronie cienia
27% rabatu
28,45
39,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Król z bliznami
Król z bliznami
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Mag
wysyłka: 48h
Staw czoło swoim demonom… albo je uwolnij. Młody król, bohater wojenny. Książę z demonem skrywającym się w jego sercu. Mieszkańcy Ravki nie wiedzą, co Nikołaj Lancov przeżył podczas krwawej wojny domowej, i młody król zamierza dopilnować, b
27% rabatu
32,83
45,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Trylogia Grisza T.1 Cień i kość
Żołnierka. Przywoływaczka. Święta. Osierocona i nikomu niepotrzebna Alina Starkov jest żołnierką, która wie, że może nie przeżyć swojej pierwszej wyprawy do Fałdy Cienia – połaci nienaturalnego mroku, na której wprost roi się od potworów.
27% rabatu
28,45
39,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Oblężenie i nawałnica
Oblężenie i nawałnica
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Mag
wysyłka: 48h
Żołnierka. Przywoływaczka. Święta. Moc Aliny Starkov wzrosła, ale wszystko ma swoją cenę. Jest Przywoływaczką Słońca, poszukiwaną na Morzu Prawdziwym, prześladowaną wspomnieniem swoich ofiar w Fałdzie Cienia. Niestety ona i Mal nie zdołają
27% rabatu
28,45
39,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Królestwo kanciarzy TW
Królestwo kanciarzy TW
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Mag
wysyłka: 48h
Kaz Brekker i jego ekipa dopiero co przeprowadzili skok przekraczający najśmielsze wyobrażenia. Zamiast jednak dzielić sowite zyski, muszą walczyć o życie. Zostali wystawieni do wiatru i poważnie osłabieni; dokucza im brak funduszy, sprzymi
27% rabatu
32,83
45,00 zł
Dodaj
do koszyka
audiobook
Okładka książki Szóstka wron - Audiobook
Szóstka wron - Audiobook
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Mag
wysyłka: 48h
Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niewykonalny skok. Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie – wystarczy w tym celu wykonać zadanie, która z pozoru wydaje się niewykonalne: – wł
35% rabatu
25,92
39,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Szóstka Wron
Szóstka Wron
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Mag
wysyłka: 48h
Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niewykonalny skok. Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie - wystarczy w tym celu wykonać zadanie, która z pozoru wydaje się niewykonalne: - wła
27% rabatu
28,45
39,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Shadow and Bone Trilogy Box Set
Shadow and Bone Trilogy Box Set
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Orion
wysyłka: niedostępny
Shadow and Bone: Soldier. Summoner. Saint. Orphaned and expendable, Alina Starkov is a soldier who knows she may not survive her first trek across the Shadow Fold - a swath of unnatural darkness crawling with monsters. But when her regiment
13% rabatu
65,21
75,00 zł
niedostępny
Okładka książki Shadow and Bone
Shadow and Bone
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Orion
wysyłka: niedostępny
Shadow and Bone
13% rabatu
34,78
40,00 zł
niedostępny
Okładka książki Dziewiąty dom
Dziewiąty dom
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Mag
wysyłka: niedostępny
Hipnotyzujący debiut w powieściach dla dorosłych Leigh Bardugo. Opowieść o władzy, przywilejach, mrocznej magii i morderstwie pośród elity z Ivy League. Alex Stern to ostatnia dziewczyna, jaka mogłaby znaleźć się na pierwszym roku w Yale. R
25% rabatu
29,23
39,00 zł
niedostępny
Okładka książki Ninth House
Ninth House
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: GOLLANCZ
wysyłka: niedostępny
Alex Stern is the most unlikely member of Yale’s freshman class. A dropout and the sole survivor of a horrific, unsolved crime – the last thing she wants is to cause trouble. Not when Yale was supposed to be her fresh start. But a free ride
13% rabatu
54,78
63,00 zł
niedostępny
Okładka książki King of Scars
King of Scars
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Orion Books
wysyłka: niedostępny
Face your demons . . . or feed them. Nikolai Lantsov has always had a gift for the impossible. No one knows what he endured in his country’s bloody civil war – and he intends to keep it that way. Now, as enemies gather at his weakened bord
14% rabatu
48,69
56,65 zł
niedostępny
Okładka książki Six of Crows
Six of Crows
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Orion Books
wysyłka: niedostępny
Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable - perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Ca
15% rabatu
30,58
36,00 zł
niedostępny
Okładka książki Wonder Woman Warbringer
Wonder Woman Warbringer
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Random House
wysyłka: niedostępny
The highly anticipated, entirely new coming-of-age story for the world's greatest super hero: WONDER WOMAN by the # 1 New York Times bestselling author LEIGH BARDUGO. AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER She will become one of the world's
24% rabatu
22,33
29,40 zł
niedostępny
Okładka książki Język Cierni
Język Cierni
Autor: Bardugo Leigh
Wydawca: Mag
wysyłka: niedostępny
Leigh Bardugo, autorka z listy bestsellerów New York Timesa, zainspirowana mitami, baśniami i folklorem stworzyła cudownie klimatyczny zbiór opowiadań, których akcja wprost skrzy się od zdrad, zemsty, aktów poświęcenia i miłości. Wejdźcie d
25% rabatu
29,23
39,00 zł
niedostępny
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
2
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj