Gilbert Matthew J.

nowość
Okładka książki Hawkins Horrors. Stranger Things.
Witajcie w mrocznym świecie Stranger Things! Pewnego wieczoru Dustin, Lucas, Max i ich przyjaciele wypożyczają kilka filmów wideo. Kiedy jednak z powodu awarii prądu nie mogą ich obejrzeć, zaczynają opowiadać sobie przerażające historie zwi
45% rabatu
20,46
36,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Pechowa klasa nr 13. T.3 Sława słaba sprawa
Trzeci tom opowieści o przygodach uczniów pewnej bardzo pechowej klasy. Zabawna i mądra seria, zarówno dla fanów Kapitana Majtasa i Dzienników cwaniaczka, jak i dla dzieci, które nie przepadają za czytaniem. Sławna agentka Lucy LaRvaux skła
32% rabatu
13,54
19,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Księga pamiątkowa Gimnazjum/Liceum Hawkins 1985
Kolejny must have dla fanów kultowego serialu produkcji Netflixa — Stranger Things! Ta dwustronna książka ma dwie okładki i zawiera dwie księgi pamiątkowe – Mike’a i Nancy Wheelerów. Daj im się porwać w podróż w czasie! Teleportuj się do Gi
45% rabatu
15,34
27,90 zł
niedostępny
Okładka książki Jak przetrwać w świecie Stranger Things
Must have dla fanów kultowego serialu Stranger Things produkcji Netflixa!   Chcesz wiedzieć, jak przetrwać w mrocznym świecie Willa, Mike’a, Lucasa, Dustina, Jedenastki i innych? A może masz czasem wrażenie, że twoje życie także przypomina
45% rabatu
18,10
32,90 zł
niedostępny
Okładka książki Pechowa klasa numer 13 tom 2. Nieszczęsne życzenia
Kiedy nieszczęsna pani Andżelika Szczęsna znajduje starą lampę, mieszkający w niej Dżinn może spełnić po jednym życzeniu każdego ucznia z klasy numer 13. Wydaje wam się, że to świetna sprawa? O nie! To katastrofalna katastrofa ?? Magiczne ż
45% rabatu
10,99
19,90 zł
niedostępny
Okładka książki Pechowa klasa numer 13 Przegrane wygrane
Kiedy wyjątkowo pechowa nauczycielka Andżelika Szczęsna wygrywa los na loterii, postanawia podzielić się pieniędzmi ze swoimi uczniami. W ten oto sposób każde dziecko z klasy numer 13 zostaje obdarowane czekiem na ponad miliard złotych. Jeś
45% rabatu
10,99
19,90 zł
niedostępny
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj