Lee Honest

Okładka książki Pechowa klasa nr 13. T.3 Sława słaba sprawa
Trzeci tom opowieści o przygodach uczniów pewnej bardzo pechowej klasy. Zabawna i mądra seria, zarówno dla fanów Kapitana Majtasa i Dzienników cwaniaczka, jak i dla dzieci, które nie przepadają za czytaniem. Sławna agentka Lucy LaRvaux skła
45% rabatu
11,03
19,90 zł
niedostępny
Okładka książki Pechowa klasa numer 13 Przegrane wygrane
Kiedy wyjątkowo pechowa nauczycielka Andżelika Szczęsna wygrywa los na loterii, postanawia podzielić się pieniędzmi ze swoimi uczniami. W ten oto sposób każde dziecko z klasy numer 13 zostaje obdarowane czekiem na ponad miliard złotych. Jeś
45% rabatu
11,03
19,90 zł
niedostępny
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj