Lynn Painter

nowość
Okładka książki Stawiam na nas
Stawiam na nas
Autor: Lynn Painter
wysyłka: 48h
Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy znienawidziliśmy się. Później spotkaliśmy się drugi raz. Zaprzyjaźniliśmy się. A następnie... Sprawy zaczęły się komplikować. Bailey i Charlie poznali się podczas długiego lotu i nie był to dobry począt
44% rabatu
28,07
49,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Chcesz się założyć?
Hallie rozpoczyna nowy rozdział w życiu.Po tym, jak uciekła z pokoju hotelowego mężczyzny, z którym spędziła noc, czuje, że nadszedł czas na zmiany. Teraz odhacza na swojej liście kolejne osiągnięcia. Przeprowadza się do innego mieszkania,
44% rabatu
26,94
47,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Przypadkowo Amy
Przypadkowo Amy
Autor: Lynn Painter
Wydawca: Kobiece
wysyłka: 48h
Szczerość popłaca do czasu. Isabelle Shay jest bezgranicznie szczera. Ten jeden raz pozwala sobie jednak na drobne oszustwo. Za parę minut ma zacząć nową pracę, a kolejka w kawiarni nie ma końca. Kiedy więc barista po raz trzeci woła "Amy"
44% rabatu
24,14
42,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Lepiej niż wczoraj
Nowa książka Lynn Painter - autorki bestsellera "Lepiej niż w filmach"! Czasem nie warto walczyć z przeznaczeniem. Po walentynkach, które okazały się kompletną katastrofą, wszystko, czego chce Emilie, to ukryć się u babci z kubełkiem lodów
44% rabatu
26,94
47,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Pan Zły Numer
Pan Zły Numer
Autor: Lynn Painter
wysyłka: 48h
Urocza, seksowna i przezabawna komedia romantyczna Nieoczekiwana i nieco pikantna wiadomość, jaką Olivia otrzymuje od nieznanego nadawcy, rozpoczyna czarujący flirt z nieznajomym, który pomylił numer. Błyskotliwy, zabawny i pełen zrozumieni
44% rabatu
26,94
47,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki The Love Wager
The Love Wager
Autor: Lynn Painter
Wydawca: Penguin Books
wysyłka: 48h
The Love Wager
20% rabatu
40,22
50,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Lepiej niż w filmach
Lepiej niż w filmach
Autor: Lynn Painter
Wydawca: Young
wysyłka: 48h
Czasem życie ma dla nas gotowy scenariusz. Lepszy niż w filmach. Liz Buxbaum miłość do romansów i szczęśliwych zakończeń ma we krwi. Dziewczyna już dawno temu oddała swoje serce Michaelowi, który wyjechał, kiedy oboje byli młodsi. Teraz, gd
44% rabatu
24,14
42,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Betting on You
Betting on You
Autor: Lynn Painter
Wydawca: Simon & Schuster
wysyłka: niedostępny
When seventeen-year-old Bailey starts a new job at a hotel waterpark, she is less than thrilled to see an old acquaintance is one of her coworkers. They didn’t get off to the best start but this is a new beginning and whilst they are still
20% rabatu
37,81
47,00 zł
niedostępny
Okładka książki The Do-Over
The Do-Over
Autor: Lynn Painter
Wydawca: Simon & Schuster
wysyłka: niedostępny
In this riotous young adult romp for fans of Recommended for You and A Cuban Girl’s Guide to Tea and Tomorrow, a teen girl has the worst Valentine’s Day ever—only to relive it over and over again. After living through a dumpster fire of a
20% rabatu
37,81
47,00 zł
niedostępny
Okładka książki Pakiet Lepiej niż w filmach / Lepiej niż wczoraj
"Lepiej niż wczoraj" i "Lepiej niż w filmach", czyli ulubieńcy osób, które kochają romanse młodzieżowe - teraz w pakiecie! "Lepiej niż w filmach" Czasem życie ma dla nas gotowy scenariusz. Lepszy niż w filmach. Liz Buxbaum miłość do romansó
44% rabatu
44,94
79,90 zł
niedostępny
Okładka książki Mr Wrong Number
Mr Wrong Number
Autor: Lynn Painter
Wydawca: Penguin Books
wysyłka: niedostępny
A steamy text to the wrong number has laugh-out-loud consequences in this irresistible rom-com, perfect for fans of THE LOVE HYPOTHESIS Bad luck has always followed Olivia. But when a steamy text from a random number turns into the most en
20% rabatu
45,86
57,00 zł
niedostępny
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj