Perkins Stephanie

Okładka książki Isla and the Happily Ever After
Miłość rozpala się w mieście, które nigdy nie śpi, ale czy będzie trwać? Niepoprawna romantyczka Isla podkochuje się w rysowniku Joshu od pierwszego roku w School of America w Paryżu. Po przypadkowym spotkaniu na Manhattanie romans może być
28% rabatu
32,60
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Lola and the Boy Next Door
Lola Nolan jest początkującą projektantką kostiumów. Im bardziej szokujący, błyszczący i zabawny strój, tym lepiej. Wszystko w jej życiu jest w zasadzie idealne (wraz z jej przystojnym, rockowym chłopakiem), dopóki rodzeństwo Bell, Calliope
28% rabatu
32,60
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Anna and the French Kiss
Anna and the French Kiss Stephanie Perkins Dwa miasta, pięć par. Jak znaleźć jedną miłość? Anna nie może się doczekać swojego ostatniego roku w Atlancie, gdzie ma świetną pracę, lojalną najlepszą przyjaciółkę i przystojnego współpracownika,
28% rabatu
32,60
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Ktoś jest w twoim domu
Wstrząsająca opowieść o zakochanych nastolatkach, którzy niespodziewanie muszą stawić czoło krwawemu koszmarowi… Horror jest bliżej niż sądzisz! Minął prawie rok, odkąd Makani Young zamieszkała w domu babci w samym środku kukurydzianej Nebr
33% rabatu
26,79
39,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Ktoś jest w twoim domu
Minął prawie rok, odkąd Makani Young zamieszkała w domu babci w samym środku kukurydzianej Nebraski, lecz dziewczyna wciąż jeszcze przyzwyczaja się do nowych śródlądowych warunków. I ciągle prześladuje ją przeszłość z czasów życia na Hawaja
33% rabatu
26,79
39,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki There's Someone Inside Your House
There's Someone Inside Your House by Stephanie Perkins will have you swooning with fear and romance. The perfect page-turner for fans of Scream Queens, Fear Street and I Know What You Did Last Summer. Now a major Netflix Film for Halloween
20% rabatu
34,59
43,00 zł
niedostępny
Okładka książki Ktoś mnie pokocha. 12 wakacyjnych opowiadań
12 autorów powieści dla młodzieży, między innymi Veronica Roth i Cassandra Clare, sprawi, że poczujesz zapach lata i ciepło miłości. Geek filmowy podkochuje się w koleżance z pracy. Do zrobienia pierwszego kroku popycha go… zombie. Mark i
40% rabatu
23,98
39,90 zł
niedostępny
Okładka książki Podaruj mi miłość  / Ktoś mnie pokocha
Wyjątkowy pakiet bestsellerowych zbiorów opowiadań dla młodzieży „Podaruj mi miłość” oraz „Ktoś mnie pokocha”. Gwiazdy literatury młodzieżowej sprawią, że uwierzysz w magię świąt, a w środku zimy poczujesz zapach lata i żar w sercu. Te opow
35% rabatu
45,12
69,90 zł
niedostępny
Okładka książki Ktoś mnie pokocha
Ktoś mnie pokocha
Wydawca: Otwarte
wysyłka: niedostępny
12 autorów powieści dla młodzieży, między innymi Veronica Roth i Cassandra Clare, sprawi, że poczujesz zapach lata i ciepło miłości. Geek filmowy podkochuje się w koleżance z pracy. Do zrobienia pierwszego kroku popycha go… zombie. Mark i
35% rabatu
25,76
39,90 zł
niedostępny
Okładka książki Podaruj mi miłość. 12 świątecznych opowiadań
W te święta 12 autorów powieści dla młodzieży, m.in. Rainbow Rowell, Gayle Forman i David Levithan, przyniesie Ci najpiękniejszy prezent. Znana piosenkarka udaje kogoś innego, by uciec przed sławą. Skazany na prace społeczne młodociany pr
35% rabatu
25,76
39,90 zł
niedostępny
Okładka książki Anna i pocałunek w Paryżu
Anna i pocałunek w Paryżu
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
Anna i pocałunek w Paryżu ma w sobie coś, co wzrusza, bawi i każe marzyć o najwspanialszym chłopaku w najwspanialszym mieście świata. I ma duszę Paryża. Paryż jest zachwycający – urokliwe zaułki, romantyczne bulwary, przytulne kawiarenki, g
41% rabatu
22,47
37,80 zł
niedostępny
Okładka książki Lola i chłopak z sąsiedztwa
Lola i chłopak z sąsiedztwa
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
Powracają bohaterowie bestsellera Anna i pocałunek w Paryżu, jednej z najlepszych według Goodreads powieści o miłości wszech czasów.Czy chłopak z jej przeszłości może być miłością jej przyszłości?Siedemnastoletnia Lola ma artystyczną pasję:
45% rabatu
20,79
37,80 zł
niedostępny
Okładka książki Anna i pocałunek w Paryżu
Anna i pocałunek w Paryżu
Wydawca: Amber
wysyłka: niedostępny
Jedna z najlepszych powieści o miłości wszech czasów według Goodreads, największego portalu czytelniczego świata 5. miejsce wśród NAJLEPSZYCH POWIEŚCI O MIŁOŚCI WSZECH CZASÓW między Pięćdziesięcioma twarzami Greya a Przeminęło z wiatrem Dla
40% rabatu
19,67
32,80 zł
niedostępny
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj