Okładka książki Odlotowe gołębie łapią bandytów
ODLOTOWE GOŁĘBIE ŁAPIĄ BANDYTÓW Każdy prawdziwy gołąb da się pokroić za okruszki. Mniam! Mniam! Mniam! Lubicie frytki? Pizzę? Lody? Tym dla gołębi są okruszki. Ale WSZYSTKIE zniknęły z miasta! Zamaskowana drużyna ODLOTOWYCH GOŁĘBI wkracza d
50% rabatu
17,49
34,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Odlotowe gołębie pożerają niebezpieczeństwo
ODLOTOWE GOŁĘBIE POŻERAJĄ NIEBEZPIECZEŃSTWO Czasem musisz być ZŁY, aby być DOBRY! Odważna drużyna ODLOTOWYCH GOŁĘBI wkracza do akcji! To, co się dzieje w mieście, przekracza wszelkie granice gruchającej przyzwoitości. Co za potwór butelkuje
50% rabatu
17,49
34,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Niezwykła wędrówka Harolda Fry (wyd. filmowe)
Ekranizacja powieści już w kinach. W rolach głównych Jim Broadbent i Penelope Wilton Nadzieja jest podróżą List, który zmienił wszystko, przyszedł we wtorek. Zamiast wysłać krótką odpowiedź, Harold Fry postanawia ruszyć na drugi koniec kraj
50% rabatu
24,99
49,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Jak wykiwać Hollywood
Jak wykiwać Hollywood
Autor: Ava Wilder
Wydawca: Flow Books
wysyłka: 48h
Idealna lektura dla miłośników Beach Read i The Love Hypothesis ! Kiedy Grey Brooks kończy zdjęcia do opery mydlanej dla nastolatków, czuje, że jej kariera zaczyna wyhamowywać. Wtedy dostaje od swojej agentki niecodzienną propozycję - wejśc
50% rabatu
24,99
49,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Komando Śmierci
Komando Śmierci
Autor: Bonek Tomasz
Wydawca: HORYZONT
wysyłka: 48h
O czym milczą klasztorne krypty? Rok 1982. Dopiero co wprowadzono stan wojenny. Archeolodzy i esbecy, którzy penetrują klasztor w podwrocławskim Lubiążu, natrafiają na tysiące porozrzucanych kości. Według świadków są to szczątki więźniów pr
50% rabatu
27,49
54,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Jeśli jutro nie nadejdzie
Jeśli jutro nie nadejdzie
Autor: Robbie Couch
Wydawca: Znak
wysyłka: 48h
Jak się masz, Clark? Całkiem nieźle jak na to, że moja przyjaciółka właśnie się wyprowadziła, rodzice się rozwodzą, a ja od 309 dni przeżywam ten sam poniedziałek. Od prawie roku każdy kolejny dzień wygląda identycznie: budzik dzwoni o 7:15
50% rabatu
24,99
49,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Braciszek
Braciszek
Wydawca: Znak
wysyłka: 48h
Obsypana nagrodami powieść o życiu w cieniu rodzinnej traumy. Niezwykły literacki głos oddany tym, o których często się zapomina. Gdy na świat przychodzi dziecko, wszystko się zmienia. Co robić, kiedy okazuje się, że Braciszek nie wodzi wzr
50% rabatu
22,49
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Jacek Janczarski. I tak dalej, i tak dalej…
Kocham Pana, Panie Sułku! Tymi słowami zwraca się do swojego ojca dorosła już Marianna. Jacek Janczarski odszedł nagle, gdy miała sześć lat; w jej pamięci zostało zaledwie kilka wspomnień. By lepiej poznać tatę, postanawia uważnie wysłuchać
50% rabatu
29,99
59,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Slow Down. Bądź tu i teraz
Codziennie, gdziekolwiek jesteś, możesz zwolnić i zatrzymać się na chwilę. Jeśli to zrobisz, zobaczysz, jakie cuda kryje otaczający cię świat: jak skacze konik polny, jak żaba łapie muchę. Zachwycisz się piórkiem wirującym w podmuchach wiat
50% rabatu
29,99
59,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Wołga. Meandry Rosji. Ludzie, wydarzenia, historia
Wołga – źródło i dusza narodu rosyjskiego Historia tej rzeki jest historią Rosjan. To wzdłuż jej brzegów powstał kraj, który Zachód od wieków próbuje zrozumieć. Bezskutecznie. Wołga to nie tylko szlak komunikacyjny i handlowy. To – jak mawi
50% rabatu
49,99
99,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Spirala
Spirala
Wydawca: Znak
wysyłka: 48h
KTO STRACIŁ JUŻ WSZYSTKO, ZAPOMINA, CZYM JEST STRACH Wywołana przez zakazany związek iskra radości, za którą tęskniła latami. Tyle wystarczyło, żeby Dominika Stawecka, idealna żona szanowanego ministra, zawsze racjonalna i poukładana, złama
50% rabatu
22,49
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Liderzy. 30 inspirujących rozmów.. w.2
Rozmowy z największymi liderami naszych czasów Współtwórca Microsofta, założyciel Nike, właściciel Amazona, ikona telewizji, trener reprezentacji narodowej w koszykówce, dyrektor generalny Google’a. Prezydenci, prawnicy, politycy, sportowcy
50% rabatu
34,99
69,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Gra pozorów
Gra pozorów
Wydawca: Znak
wysyłka: 48h
Kryminał obyczajowy, przy którym zapomnisz o całym świecie. Brawurowa intryga wciąga bardziej niż niejeden serial! Milanówkiem wstrząsa wieść o zaginięciu autorki bestsellerowych kryminałów Moniki Bułat. Kobieta oznajmia, że niebawem ukaże
50% rabatu
23,49
46,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Naprawiacz
Naprawiacz
wysyłka: 48h
Świat jest zepsuty. Trzeba go naprawić. Ta dziewczyna to początek. Warszawa. Miasto czystych i brudnych interesów, plotek, dziennikarzy i chirurgów estetycznych. W jednym z mieszkań policja odnajduje makabryczny obraz, do którego przyklejon
50% rabatu
24,99
49,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Oszustka
Oszustka
Wydawca: Znak
wysyłka: 48h
Przeszłości nie da się zmienić. Można ją jednak oszukać. Moje poprzednie życie było tajemnicą. Udało mi się oszukiwać wszystkich na tyle długo, że sama wreszcie zapomniałam, kim kiedyś byłam. Aż do dziś. Ktoś postanowił mi przypomnieć brud
50% rabatu
22,49
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Odkrywanie mindfulness. Szczerze o medytacji..
MINDFULNESS - RATUNEK NA CZAS CHAOSU. Jak praktykować, by uniknąć pułapek, fałszywych nauczycieli i rozczarowań? Są setki książek o medytacji - ale nie wszystkie warto czytać. Jest wielu nauczycieli medytacji - ale nie wszyscy naprawdę potr
50% rabatu
27,49
54,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Kot Mali. Wspomnienia dziewczynki, która przetrwała Zagładę
PAMIĘTNIK MAŁEJ ŻYDÓWKI, KTÓRĄ OCALIŁ KOT Mała Mala przygląda się armii nazistowskich żołnierzy depczących jej świat. Zostaje zamknięta w getcie. Wymyka się z niego, by zdobywać jedzenie dla rodziny. Jest dzieckiem postawionym przed dylemat
50% rabatu
24,99
49,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Kocio, Kozioł, Senator. Biografia Krzysztofa Kozło
"Bardzo porządny chłopak, fanatyk Tygodnika Powszechnego - nie wiem dlaczego. Kocha się w tym piśmie, całe życie mu poświęca" - mówił o nim Stefan Kisielewski. Krzysztof Kozłowski, wieloletni zastępca redaktora naczelnego Jerzego Turowicza,
50% rabatu
32,49
65,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Geniusz. Magiczne drzewo. Tom 12
Powieść z bestsellerowego cyklu Magiczne Drzewo Blubek to najgorszy uczeń w szkole. Magiczny przedmiot zmienia go w geniusza. Chłopiec tworzy niesamowite wynalazki. Porywa go tajna organizacja i każe wymyślić niebezpieczną broń. Kuki, Gabi
50% rabatu
22,49
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Zagubiony anioł
Zagubiony anioł
Wydawca: Znak
wysyłka: 48h
Nie jest samotny ten, kto ma kogoś do kochania. Rok temu Michalina odważyła się wypowiedzieć skryte życzenia, a dziś aż trudno jej uwierzyć we własne szczęście. Mała Klara, zakochany po uszy Konstanty i troskliwa Nela każdego dnia przypomin
50% rabatu
22,49
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
7
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj