nowość
Okładka książki Kuszenie  świętego Antoniego
"Kuszenie świętego Antoniego" to jedno z najbardziej intrygujących i kontrowersyjnych dzieł Gustave'a Flauberta. Opublikowana w 1874 roku, powieść ta jest literackim studium na temat duchowych i umysłowych zmagań świętego Antoniego Wielkieg
37% rabatu
28,55
45,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Dzwonnik z Notre Dame
Dzwonnik z Notre Dame
Autor: Wiktor Hugo
Wydawca: Astrum
wysyłka: 48h
Akcja powieści dzieje się w czasach późnego średniowiecza. Według słów autora, jest to obraz piętnastowiecznego Paryża i całego piętnastego wieku przez pryzmat tego miasta. Fabułą powieście jest wątek miłosny archidiakona Klaudiusza Frollo
37% rabatu
38,07
60,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Powrót do Tsugaru
[…] Pewnego ranka w trzeciej klasie zatrzymałem się na moście po drodze do szkoły, oparłem o okrągłą, cynobrową belkę i pogrążyłem się w myślach. Poniżej wolno płynęła rzeka szeroka jak tokijska Sumida. Aż do tamtej pory nigdy nie pozwalałe
29% rabatu
45,72
64,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Atlas: The Story of Pa Salt
Discover how the story ends – and how it all began. Maia, Ally, Star, CeCe, Tiggy, Electra and their long-lost missing sister are gathered together for the first time, on board the Titan, to say a final goodbye to the enigmatic father they
20% rabatu
42,64
53,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Can't Spell Treason Without Tea
A heart-warming, sapphic journey brimming with jeopardy, magic and a love of tea – for fans of Travis Baldree's Legends & Lattes and TJ Klune. Two women wanted to open a cosy bookshop. They discovered a world of adventure. Reyna and Kiant
20% rabatu
63,56
79,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki The Great Alone
The Great Alone
Wydawca: PAN Books
wysyłka: 48h
Thirteen-year-old Leni is coming of age in a tumultuous time. Caught in the riptide of her parents’ passionate, stormy relationship, she dares to hope that Alaska will lead to a better future for her family, and a place to belong. Her mothe
20% rabatu
41,83
52,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Schoolgirl
Schoolgirl
Autor: Osamu Dazai
Wydawca: One Peace Books
wysyłka: 48h
The novella that first propelled Dazai into the literary elite of post-war Japan. Essentially the start of Dazai's career, Schoolgirl gained notoriety for its ironic and inventive use of language. Now it illuminates the prevalent social str
20% rabatu
79,65
99,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Honey
Honey
Autor: Banta Isabel
wysyłka: 48h
It is 1997, and Amber Young has received a life-changing call. It’s a chance thousands of girls would die for: the opportunity to join a girl group and escape her small town. She quickly finds herself in the orbits of fellow rising stars Gw
20% rabatu
51,49
64,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Dead Poets Society
Dead Poets Society
Wydawca: Hyperion
wysyłka: 48h
Todd Anderson and his friends at Welton Academy can hardly believe how different life is since their new English professor, the flamboyant John Keating, has challenged them to "make your lives extraordinary! Inspired by Keating, the boys re
20% rabatu
33,79
42,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Tinker Tailor Soldier Spy
A mole, implanted by Moscow Centre, has infiltrated the highest ranks of the British Intelligence Service, almost destroying it in the process. And so former spymaster George Smiley has been brought out of retirement in order to hunt down t
20% rabatu
69,99
87,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Głębokie rany
Głębokie rany
Autor: Nele Neuhaus
Wydawca: Gorzka Czekolada
wysyłka: 48h
SKOMPLIKOWANA INTRYGA W KRĘGU WYŻSZYCH SFER SZOKUJĄCA TAJEMNICA I ZAGADKOWY TATUAŻ Głębokie ranyto trzeci tom bestsellerowej serii kryminalnej Nele Neuhaus z parą przenikliwych śledczych z gór Taunus w roli głównej! Niezwykle przejmujący kr
40% rabatu
30,17
49,99 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Zostań ze mną
Choć Calla ma już 21 lat, to wciąż jeszcze nie zaznała wielu rzeczy: nie widziała morza, nie była w wesołym miasteczku, z nikim się jeszcze nie całowała Dorastając, doświadczyła za to przeżyć, które nie powinny stać się udziałem nikogo, wsz
40% rabatu
33,14
54,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Baumgartner
Baumgartner
Autor: Auster Paul
Wydawca: Faber And Faber
wysyłka: 48h
A tender masterpiece of love, memory and loss from one of the world’s great writers. The life of Sy Baumgartner – noted author, and soon-to-be retired philosophy professor – has been defined by his deep, abiding love for his wife, Anna. No
20% rabatu
42,64
53,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Mam na imię Folkví
Mam na imię Folkví
Wydawca: ArtRage
wysyłka: 48h
Głęboko niepokojąca powieść osadzona w czasach wikingów. W położonej na rubieżach osadzie wikingów Folkví i jej brat Áslakr dorastali w komfortowych warunkach, od zawsze związani ze sobą niezwykle mocno. Choroba zabrała ich rodziców, a oni
42% rabatu
22,71
39,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Sharpe's Command
SHARPE IS BACK. The brand new novel from Bernard Cornwell in the global bestselling Sharpe series. If any man can do the impossible it's Richard Sharpe … Spain, 1812 If any man can do the impossible it’s Richard Sharpe. And that’s exact
20% rabatu
34,59
43,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Knowing What We Know
rom the creation of the first encyclopedia to Wikipedia, from ancient museums to modern kindergarten classes—here is award-winning writer Simon Winchester’s brilliant and all-encompassing look at how humans acquire, retain, and pass on info
20% rabatu
47,47
59,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki How Trees Can Save the World
From the internationally bestselling author of The Hidden Life of Trees An illuminating manifesto on ancient forests: how they adapt to climate change by passing their wisdom through generations, and why our future lies in protecting them.
20% rabatu
42,64
53,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki The Cuckoo
The Cuckoo
Wydawca: Hemlock Press
wysyłka: 48h
Detective Patrik Hedström and Erica Falck are back, in an irresistible Scandi crime thriller for fans of Jo Nesbo and Lars Kepler. A community torn apart As a heavy mist rolls into the Swedish coastal town of Fjällbacka, shocking violence
20% rabatu
64,36
80,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki The Poppy War Boxset
This collection features the novels in her historical military fantasy trilogy—The Poppy War, The Dragon Republic, and The Burning God—a complete epic inspired by the bloody history of China’s twentieth century and filled with treachery and
20% rabatu
128,72
160,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Four: A Divergent Collection
Fans of the Divergent series by No. 1 New York Times bestselling author Veronica Roth will be thrilled by Four: A Divergent Collection, a companion volume that includes four pre-Divergent stories told from Tobias Eaton’s point of view. DIV
20% rabatu
38,62
48,00 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
1872
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj