Okładka książki Zbigniew Nienacki vs Charles Dickens
Urok konwencji zapomnianych „Wydawać by się mogło, że na formułę znaną jako „rozmowy zmarłych” nie ma już w polskiej i światowej literaturze miejsca. Współczesna powieść zdominowana przez pseudopsychologiczne opisy i nachalną fizjologię wy
28% rabatu
50,72
70,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Middle School The Worst Years of my life
Rafe Khatchadorian has enough problems at home without throwing his first year of middle school into the mix. Luckily, he's got an ace plan for the best year ever, if only he can pull it off. With his best friend Leonardo the Silent awardin
21% rabatu
24,63
31,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Akademia pana Kleksa
Jedna z najwspanialszych książek dla dzieci kochających magię! Akademia Pana Kleksa to ponadczasowa opowieść o pokonywaniu własnych słabości, sile przyjaźni, ale przede wszystkim jest to wyprawa w świat fantazji, w którym wszystko jest możl
35% rabatu
22,90
34,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Diary of a Wimpy Kid Wrecking Ball
Diary of a Wimpy Kid Wrecking Ball
Autor: Kinney Jeff
Wydawca: Puffin Books
wysyłka: 48h
Big changes are in store for Greg Heffley and his family. They are making home improvements! But with unwelcome critters, toxic mould and the walls coming down, soon Greg discovers renovations aren't all they are cracked up to be. When th
16% rabatu
27,87
33,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki The Water's Daughter
An exquisitely imagined fantasy novel about a girl who can see history with her touch. Set on the canals of Venice, from an award-winning author, this is a perfect book for fans of Frances Hardinge and Jennifer Bell for 9+ readers. Twelve-
16% rabatu
26,18
31,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Pan Samochodzik i niesamowity dwór
Choć Pan Samochodzik dał się już poznać z najlepszej, detektywistycznej strony, jego zwierzchnik zleca mu niezwykle monotonne zajęcie - stanowisko kustosza muzeum w prowincjonalnym Janówku. Jednak już pierwszej nocy okazuje się że, poza pra
40% rabatu
16,14
26,90 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Pan Samochodzik i Templariusze wyd. 10
Pan Tomasz, przedstawiający się czasem jako Tomasz Włóczęga, przez przyjaciół nazywany Panem Samochodzikiem, przezwisko swoje zawdzięczał niezwykłemu wehikułowi, odziedziczonemu po wuju-wynalazcy. Samochód ten, choć szpetny, „skrzyżowanie c
40% rabatu
16,14
26,90 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Biedronka i Czarny Kot. Paryż z Biedronką
Wyjątkowy przewodnik po serialu „Biedronka i Czarny Kot„ oraz po zakątkach Paryża! Zapraszam cię do mojego ukochanego Paryża. Pokażę ci miejsca mi bliskie i wszystkie te, w których rozgrywa się akcja serialu. Spacerując ulicami mojego miast
40% rabatu
17,99
29,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki The Tyrant’s Tomb The Trials of Apollo Book 4
The fourth book in Rick Riordan's The Trial of Apollo series. The bestselling top 10 hardback, now available in paperback! Things are getting very bad, very fast, for Apollo . . . The former God Apollo is having a pretty rough time of it.
16% rabatu
32,09
38,00 zł
Dodaj
do koszyka
zapowiedź
Okładka książki Wincenty i Kołtun. Wyprawa po złotą kość. Tom 2
Wincenty i Kołtun przygotowują się do dnia pełnego wrażeń w ich nowej księgarni, kiedy niespodziewanie otrzymują tajemniczą przesyłkę. Znajdują w niej niezwykle rzadką książkę napisaną przez piratkę Czarnowąsą. Wewnątrz odkrywają mapę skarb
38% rabatu
13,73
21,99 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Bazanek i tajemnica rodowego medalionu. Tom 2
Do Emila i Jonasza przyjeżdża ukochana babcia. Opowiada historię o swoim zaginionym magicznym medalionie, który potrafił spełniać życzenia właściciela. Chłopcy zapragnęli go odnaleźć – każdy z innego powodu. Emil zakochał się w koleżance z
38% rabatu
18,67
29,90 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Uwierz, że to morze. Potwornie nieciekawy hotel. Tom 3
Witajcie! Potwornie nieciekawy hotel otwiera swe podwoje dla magicznych stworzeń. Tutaj wszystko, co dziwne, jest zupełnie normalne. Frankie Banister z rodzicami zapraszają! Frankie z rodziną przygotowują się do obchodów 175 rocznicy urodzi
38% rabatu
15,61
24,99 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Powrót Tappiego do Szepczącego Lasu
Na wikinga Tappiego i reniferka Chichotka czeka nowa przygoda! W Szepczącym Lesie pojawia się zły czarodziej Karolus Majesticus wraz ze swymi sługami – wrednymi gnomami. Podstępem wysyła naszych bohaterów na wyprawę magicznym balonem, żeby
38% rabatu
18,67
29,90 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Enola Holmes. Sprawa zaginionego markiza
TAJEMNICE RODZINY HOLMESÓW Dziewiętnastowieczna Anglia. W dniu swoich urodzin Enola Holmes odkrywa, że jej matka nagle znika, pozostawiając córce zestaw dziwacznych fantów i serię zagadek. Beztroskie dzieciństwo dorastającej dziewczyny nagl
38% rabatu
18,73
29,99 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Artemis Fowl
Artemis Fowl
Autor: Eoin Colfer
Wydawca: Znak Emotikon
wysyłka: 24h
Światowy bestseller! Film na podstawie książki! To nie pierwsze przestępstwo Artemisa, młodego geniusza i złoczyńcy, ale zdecydowanie najbardziej podłe. Za uwolnienie porwanej elfki chłopak żąda gigantycznego okupu – legendarnego skarbu. A
31% rabatu
27,77
39,99 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki 8 + 2 i Promenada Babci w.2020
Piąty tom uwielbianej przez dzieci serii o przygodach najliczniejszej i najsympatyczniejszej książkowej rodziny. Wiosna przynosi mamie, tacie, babci i ośmiorgu dzieciom wiele zmian. W lesie pojawiają się tajemniczy mężczyźni z trójnogami i
38% rabatu
21,80
34,90 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Wyjaśnij to, Lotko!
Dowcipna powieść kryminalna o niepokornej uczennicy na tropie szkolnej intrygi. Nad głowami Lotki i Wandy zadzwonił dzwonek. Dziewczynki ześlizgnęły się z parapetu („SIADANIE NA PARAPETACH SUROWO ZABRONIONE”) i były gotowe rozejść się do sw
38% rabatu
21,80
34,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Hedwiga wyd. 2
Hedwiga wyd. 2
Autor: Frida Nilsson
Wydawca: Dwie Siostry
wysyłka: 48h
Skrząca się łobuzerskim dowcipem opowieść o rezolutnej dziewczynce i jej pierwszym roku w szkole. Hedwiga ma 7 lat. Mieszka w małym czerwonym domku z rodzicami, psem, dwoma kotami i tysiącem pająków, które siedzą w piwnicy i tylko czekają,
38% rabatu
21,80
34,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Hedwiga i księżniczka z Hardemo
Szkolne życie bywa naprawdę niełatwe, zwłaszcza kiedy ma się już dziewięć lat. Ostatni tom pełnych humoru przygód rezolutnej Hedwigi. Nowy rok szkolny zaczyna się od niespodzianek: wychowawca Hedwigi trafia do szpitala, a na zastępstwo przy
36% rabatu
22,49
34,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Charlie and the Chocolate Factory and Other Illustrated Classics
Three of Roald Dahl's best-loved bestselling books are together in a single volume, all charmingly illustrated by Quentin Blake. This Roald Dahl collection is the perfect gift for longtime fans and newcomers alike! Charlie and the Chocolat
16% rabatu
76,00
90,00 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
119
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj