nowość
Okładka książki Chaos w niebie
Chaos w niebie
Autor: Slavoj iek
Wydawca: Aletheia
wysyłka: 48h
Ta książka Slavoja Žižka (ur. 1949), światowej sławy słoweńskiego filozofa i komentatora naszych kryzysów (w Wydawnictwie Aletheia: "O wierze", "Patrząc z ukosa", "Żądanie niemożliwego"), dotyczy najnowszych wydarzeń, takich jak przegrane p
39% rabatu
32,91
54,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Świat według Clarksona.Czy da się to przyspieszyć?
Z czym kojarzy się wam Jeremy Clarkson? Z szybkimi samochodami i zwariowanymi pomysłami? A może z rolnictwem? Dziś pewnie wielu z was częściej postrzega go jako dżentelmena farmera, który zza kierownicy traktora dogląda swoich hektarów, al
31% rabatu
31,02
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki My Life on the Road
Gloria Steinem had an itinerant childhood. Every fall, her father would pack the family into the car and they would drive across the country, in search of their next adventure. The seeds were planted: Steinem would spend much of her life on
20% rabatu
42,37
53,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Fight Like A Girl
An incendiary debut taking the world by storm, Fight Like A Girl is an essential manifesto for feminists new, old and soon-to-be. Online sensation and fearless feminist heroine, Clementine Ford is a beacon of hope and inspiration to thousa
20% rabatu
42,37
53,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Women Race & Class
Women Race & Class
Wydawca: Penguin Books
wysyłka: 48h
Ranging from the age of slavery to contemporary injustices, this groundbreaking history of race, gender and class inequality by the radical political activist Angela Davis offers an alternative view of female struggles for liberation. Trac
25% rabatu
40,47
54,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Sister Outsider
Sister Outsider
Autor: Lorde Audre
Wydawca: Penguin Books
wysyłka: 48h
The woman's place of power within each of us is neither white nor surface; it is dark, it is ancient, and it is deep The revolutionary writings of Audre Lorde gave voice to those 'outside the circle of this society's definition of acceptab
25% rabatu
40,47
54,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Taste
Taste
Autor: Tucci Stanley
Wydawca: Penguin Books
wysyłka: 48h
Before Stanley Tucci became a household name with The Devil Wears Prada, The Hunger Games, and the perfect Negroni, he grew up in an Italian American family that spent every night around the table. He shared the magic of those meals with us
25% rabatu
74,20
99,00 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie The Year That Changed Our World
The Year That Changed Our World is a definitive, visual history of the Covid-19 Pandemic. With more than 450 photographs, this ambitious publication traces the arc of the Pandemic from early 2020 through to the vaccine breakthroughs of Spri
19% rabatu
161,09
199,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki The United States and central Europe in the American century
Zbiór esejów, których autor, ambasador Daniel Fried, opisuje historię relacji polsko-amerykańskich na tle dziejowych wydarzeń: pokoju w Jałcie, końca Zimnej Wojny i upadku komunizmu w Europie. Ambasador Fried przywołuje opinie najwybitniejs
24% rabatu
34,94
46,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Tresowany mężczyzna
Publikacja w 1971 roku tego skrzącego się błyskotliwym humorem eseju ściągnęła na głowę Esther Vilar kłopoty podobne do tych, które nieco później spotkały Salmana Rushdiego, po ukazaniu się "Szatańskich wersetów", z tą wszakże różnicą, że w
41% rabatu
17,57
29,80 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Nawiedzona Japonia. Przewodnik
Catrien Ross ukazuje współczesną Japonię od strony, którą cywilizowany, racjonalny świat zbywa machnięciem ręki. Zabiera Czytelnika w niezwykłą podróż po fizycznych miejscach na archipelagu, gdzie to, co materialne, styka się z tym, co duch
39% rabatu
26,15
42,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Wymazana przyjemność. Klitoris i myślenie
Kwestia rozkoszy łechtaczkowej jest nierozerwalnie związana z polityczną kwestią upodmiotowienia. Afirmacja kobiety klitoralnej jest punktem wyjścia do nowego sposobu stawania-się-podmiotem. (…) Bo czy możemy myśleć samodzielnie, nie znając
36% rabatu
31,34
49,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Nieskończoność w papirusie. Fascynujące dzieje książki od czasów starożytnych
Dla czytelników Yuvala Noaha Harariego oraz Mary Beard! Doskonale napisana! Jestem absolutnie pewien, że ten esej będzie czytany nawet wtedy, gdy dzisiejsi czytelnicy będą wieść już zupełne inne życia. Mario Vargas Llosa Ta historia to praw
38% rabatu
27,82
44,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Za milion lat od dzisiaj. O śladach, jakie zostawimy
Poznaj skamieliny przyszłości Milion lat, może trochę więcej, może trochę mniej. Co po nas zostanie? Plastik, odpady jądrowe czy kilometry dróg asfaltowych – tworzymy artefakty zdolne przetrwać bardzo długo. Wszystkie te przyszłe skamieliny
26% rabatu
34,76
47,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki W obronie zwierząt
Książka dla każdego, komu zależy na losie zwierząt! W ciągu ponad czterdziestu pięciu lat od wydania legendarnej książki zatytułowanej Wyzwolenie zwierząt jej autor, Peter Singer, stał się ikoną światowego ruchu zmagającego się z ogromem ci
40% rabatu
23,97
39,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki W zakamarkach mózgu
W zakamarkach mózgu
Wydawca: Rebis
wysyłka: 48h
Wybitni naukowcy o fascynujących funkcjach ludzkiego mózgu! Zbiór intrygujących esejów autorstwa należących do światowej czołówki neuronaukowców, zawierający analizy dziwnych i sprzecznych z intuicją aspektów funkcjonowania ludzkiego mózgu
40% rabatu
29,92
49,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Histoires vraies
Histoires vraies
Wydawca: Magnard
wysyłka: 48h
De la brève au reportage, le fait divers constitue un genre journalistique que l'on découvre au fil d'une centaine d'articles authentiques, groupés par thèmes. En trois lignes comme en cent, on comprend comment la rubrique des "chiens écras
17% rabatu
19,16
23,10 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki 21 lekcji na XXI wiek wyd. 2021
Jakie wyzwania stawia przed ludzkością teraźniejszość? Nowa książka autora światowych bestsellerów Sapiens i Homo deus. Krótka historia jutra. Yuval Noah Harari, słynny izraelski historyk i wizjoner, w swej najnowszej książce skupia się nie
36% rabatu
38,31
59,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Powiem wam, co o tym myślę
Najbardziej oczekiwana książka roku 2021 według Vogue'a, TIME'a, Bustle, The New York Timesa i wielu innych. Ponadczasowy zbiór ikonicznych tekstów Joan Didion, pochodzących z lat 1968–2000, poruszających tematy, które przez lata stały się
42% rabatu
23,14
39,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Medytacje
Medytacje
Autor: Gibran Kahlil
wysyłka: 48h
W twórczości autora odnajdujemy wyraźne wpływy mistycyzmu, buddyzmu, zoroastrianizmu, czy chrześcijaństwa, choć nie sposób przypisać go do żadnej z tych religii. Cechowały go przede wszystkim poczucie wolności sprzeciwiające się wszelkiemu
39% rabatu
23,77
39,00 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
116
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj