Okładka książki Przeklęty rejs
Lato 1928 roku. Podróże transatlantyckie przeżywają swój ponowny rozkwit po Wielkiej Wojnie Atlantyk przemierzają potężne jednostki, których kolosalne rozmiary przyćmiewają nieszczęsnego Titanica. Stany Zjednoczone Ameryki są popularnym cel
42% rabatu
27,79
48,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Na krawędzi mroku
Na krawędzi mroku Tomasza Jacka Graczykowskiego zawiera łącznie piętnaście opowiadań z gatunku horroru. Autor nie ukrywa, że inspiracją dla jego tekstów jest twórczość Samotnika z Providence Howarda Philipsa Lovecrafta. To nie są zwykłe his
42% rabatu
25,48
44,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Misery
Misery
Autor: Stephen King
wysyłka: 48h
Paul Sheldon jest autorem poczytnych tandetnych romansideł. Jego cykl o Misery Chastain zdobył ogromną popularność. Autor miał jednak już dość swojej bohaterki i w ostatniej powieści ją uśmiercił. Teraz postanowił zająć się pisaniem poważni
41% rabatu
23,57
39,99 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Sekrety
Sekrety
Wydawca: Dom Horroru
wysyłka: 48h
John Everson i Tomasz Czarny, dobrze znani twórcy literatury grozy połączyli siły, aby razem stworzyć niesamowity zbiór opowiadań. Sekrety to piętnaście opowiadań i napisana wspólnie nowela pt. Przybądź, Malphusie osadzona w uniwersum demon
39% rabatu
27,43
45,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Dom na ruchomych piaskach
Nie wolno Wam wyjść z pokoju dziecięcego. Jeśli to zrobicie, najpewniej umrzecie. Tick i Polly nigdy nie mieli okazji spotkać swoich rodziców. Dzielą z nimi ten sam dom, śnią o nich każdej nocy, są krwią z ich krwi i ciałem z ich ciała, a j
39% rabatu
30,48
50,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Niosący światło
Uważaj, czego sobie życzysz! Słyszysz różne głosy? Widzisz dziwne postacie? Twoimi przyjaciółmi są mówiące po ludzku zwierzęta i niewidzialni towarzysze? Boisz się o swoje życie, a nie wiesz dlaczego? Być może zastanawiasz się nad podjęciem
37% rabatu
31,48
50,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Rigor
Rigor
Wydawca: Oficynka
wysyłka: 48h
Nie wierz w nic, co słyszysz, i tylko w połowę tego, co widzisz! Przerażający strach na wróble w średniowiecznej Japonii, muzyk jazzowy na obcej planecie, szesnastowieczny lekarz detektyw i niezwykła przygoda Herberta George’a Wellsa. Łukas
37% rabatu
25,19
40,01 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Opowieści niezwykłe
Opowiadania wybitnego pisarza i poety epoki romantyzmu Edgarda Alana Poe należą do ścisłego kanonu literatury amerykańskiej i światowej. W wyborze znajduje się trzynaście najwybitniejszych i najbardziej charakterystycznych opowiadań tego t
39% rabatu
15,23
24,99 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Biblia diabła
Biblia diabła
Autor: Leszek Herman
Wydawca: Muza
wysyłka: 48h
Według legendy Kordula była dwórką brytyjskiej księżniczki zamordowanej wraz z dziesięcioma tysiącami dziewic przez Hunów. Jej szczątki uznano za święte relikwie. Czaszka trafiła do niewielkiego księstwa nad Bałtykiem. W skarbcu katedry w K
40% rabatu
29,92
49,90 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Szalenstwo Cthulhu
Szalenstwo Cthulhu
Wydawca: Vesper
wysyłka: 48h
Przerażający opis skazanej na zagładę ekspedycji naukowej zawarty w opowiadaniu W górach szaleństwa H.P. Lovecrafta wpłynął na twórczość wielu najlepszych autorów współczesnej fikcji. Zbiór Szaleństwo Cthulhu stanowi tego najdoskonalszy prz
40% rabatu
41,91
69,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Ten, który stoi za plecami
Zdawałoby się, że niewinny młodzieńczy wybryk nie poniesie za sobą większych konsekwencji. Ania Somionkowa chciała po prostu utrzeć nosa koleżance za rozpowiadane przez nią plotki i zwróciła się z prośbą o pomoc do Witka Kruglowa, znanego w
40% rabatu
22,18
37,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Pętla
Pętla
Wydawca: Vesper
wysyłka: 48h
Rafał po rozstaniu z Martą traci sens życia i podejmuje próbę samobójczą. Z depresji próbuje wyciągnąć go babcia, którą odwiedza w Pogorzelisku, zapadłej wsi na Lubelszczyźnie, gdzie jako dziecko spędzał wakacje. Bardzo szybko okazuje się,
40% rabatu
26,92
44,90 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Głód
Głód
Wydawca: Dom Horroru
wysyłka: 48h
Dwójka nowych znajomych postanawia rzucić wszystko w i wyjechać w Bieszczady. Szybko jednak okazuje się, że ich podróż niewiele będzie miała wspólnego z sielankowymi feriami. Intensywne opady śniegu zmuszają bohaterów do zatrzymania się w p
38% rabatu
29,12
47,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Ogród Konających Dusz
W 1903 roku w dwóch najbardziej znanych i najbardziej osobliwych nocnych klubach paryskiego Montmartre – Cabaret du Néant oraz Cabaret l’Enfer – dochodzi do serii spotkań pomiędzy młodym Austriakiem zafascynowanym tematyką funeralną oraz an
39% rabatu
28,65
47,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Głos Morza
Głos Morza
Wydawca: Dom Horroru
wysyłka: 48h
Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami powieść, nawiązująca do grozy wiktoriańskiej. Nowa Zelandia, XIX wiek. W niewyjaśnionych okolicznościach ginie Clarissa, młoda arystokratka, a zarazem jedyny mieszkaniec domu na owianym złą sławą Kalmaro
39% rabatu
30,48
50,00 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki The Apparition Phase
The Apparition Phase
Autor: Maclean Will
Wydawca: Penguin Books
wysyłka: 48h
Some ghosts never leave us. SHORTLISTED FOR THE MCKITTERICK PRIZE 2021 'A wild rural gothic with some slick plotting . . . the perfect novel for our phantom present' Guardian 'Outstanding . . . ideal for fans of Andrew Michael Hurley' M
24% rabatu
34,94
46,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Galeria
Galeria
Wydawca: Dom Horroru
wysyłka: 48h
Mocny, dosadny i ekstremalny! Taki jest najnowszy zbiór opowiadań mistrzyni polskiego hardcore horroru. Autorka należy zdecydowanie do jednych z najbardziej rozpoznawalnych pisarek z kręgu mrocznego, brutalnego i nieokiełznanego literackieg
28% rabatu
28,06
39,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Zacisze
Zacisze
wysyłka: 48h
Nie pamiętam, kiedy trafiłem do tego na wskroś onirycznego lasu, pełnego poszarzałych drzew i poskręcanych krzewów. Przepełniony martwą ciszą i otulony mgłą wydawał się być krainą wyrwaną z innej rzeczywistości, gdzie biegnące przezeń ścież
42% rabatu
20,88
36,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Rzeź
Rzeź
Autor: Smith Guy N.
wysyłka: 48h
Rodzina Lewisów hodowała parę pawianów, które mieszkały z nimi przez lata w domu na uboczu. W 1976 r. weszła w życie ustawa o niebezpiecznych zwierzętach, która obligowała posiadaczy takich gatunków do zagwarantowania bezpieczeństwa nie tyl
42% rabatu
22,04
38,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Wszyscy muszą zginąć wyd. kieszonkowe
Kolejny szokujący thriller bestsellerowego pisarza. Za najpotworniejszymi zbrodniami stoi wielka rozpacz. W prestiżowym warszawskim liceum dochodzi do krwawego ataku terrorystycznego. Zamaskowani sprawcy detonują ładunki wybuchowe i strzela
39% rabatu
9,08
14,90 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
178
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj