nowość
Okładka książki Wydawnictwo Myśli Nieinternowanej
Przedmiotem książki jest niezależna oficyna wydawnicza działająca w latach 1982-1989. Przedstawiono w niej dzieje i dokonania tytułowego wydawnictwa. W sposób chronologiczny została opisana historia Wydawnictwa Myśli Nieinternowanej oraz om
39% rabatu
24,39
40,01 zł
Dodaj
do koszyka
nowość
Okładka książki Hrabia schodzi z pomnika
Biblioteka Kórnicka Polskiej Akademii Nauk przechowuje jedną z najstarszych i równocześnie najcenniejszych kolekcji zbiorów rękopiśmiennych i drukowanych stworzonych w Polsce. U źródeł jej powstania leży ogromna pasja jednego na największyc
24% rabatu
53,09
69,90 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Books That Changed History
Books That Changed History
Wydawca: DK
wysyłka: 48h
Imagine a world without Principia Mathematica, Rights of Man, the Bible, Shakespeare, or the Mahabharata. Books that Changed History features 75 of the world's most momentous titles - from The Art of War to Anne Frank's Diary - and reveals
19% rabatu
80,14
99,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Nieskończoność w papirusie. Fascynujące dzieje książki od czasów starożytnych
Dla czytelników Yuvala Noaha Harariego oraz Mary Beard! Doskonale napisana! Jestem absolutnie pewien, że ten esej będzie czytany nawet wtedy, gdy dzisiejsi czytelnicy będą wieść już zupełne inne życia. Mario Vargas Llosa Ta historia to praw
42% rabatu
26,00
44,90 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Zawód infobroker
Zawód infobroker
Wydawca: Nieoczywiste
wysyłka: 48h
Jest to pierwsza na polskim rynku publikacja będąca kompleksowym omówieniem infobrokeringu, czyli profesjonalnego, odpłatnego wyszukiwania i opracowywania informacji na zlecenie. Autorzy, specjaliści reprezentujący różne ośrodki akademickie
26% rabatu
58,42
79,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Czemu ten nasz chłop ciemny...
Celem opracowania jest rekonstrukcja publicznej debaty na temat oświaty ludowej oraz czytelnictwa chłopów w zaborze rosyjskim. Dotyczy ono głównie okresu 1864??–1905. Jednak aby pokazać genezę dyskusji i wyodrębnić te wątki, które stanowiły
34% rabatu
25,72
39,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Centralna Agencja Fotograficzna 1951-1991
Praca jest monografią poświęconą Centralnej Agencji Fotograficznej (CAF). Instytucji stworzonej do dostarczania fotografii prasie. Obejmuje całokształt spraw związanych z „drogą zdjęcia od wydarzenia do czytelnika”. Opisuje tworzących ją l
39% rabatu
60,34
99,00 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Index, A History of the
Index, A History of the
Wydawca: Allen Lane
wysyłka: 48h
'Dennis Duncan has done a great service to all bibliophiles by writing this scholarly, witty and affectionate history' Lynne Truss, author of Eats, Shoots and Leaves Most of us give little thought to the back of the book - it's just where
19% rabatu
80,95
100,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Aztecka układanka
Książka ta za pośrednictwem indiańskiego rękopisu pozwala zajrzeć do azteckiego domu i poznać losy zwykłych rodzin zmagających się ze skutkami hiszpańskiego podboju. To opowieść o niezwykłym rękopisie, który połączył losy dawnych Azteków ze
24% rabatu
31,14
41,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Katalog rękopisów Biblioteki Polskiej w Paryżu
Kazimierz Woźnicki (1878–1949) jest postacią niemal zapomnianą. Z rzadka przemyka przez karty naukowych rozpraw, częściej zresztą przyczynkarskich niż większych monografii. Sporadycznie wyłania się z cienia przeszłości dzięki wysiłkowi heur
14% rabatu
38,68
45,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Antysemicki rumuński rząd Octaviana Gogi i Alexandru Cuzy w opinii polskojęzycznej prasy II Rzeczypospolitej
Książka przedstawia, jak pewien zapoznany i krótki epizod z dziejów Rumunii został zaprezentowany przez polską prasę codzienną. Powstanie rządu Gogi-Cuzy było zaskoczeniem dla obserwatorów polityki owego czasu i wynikało z dalekosiężnych pl
24% rabatu
41,70
54,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Panoply in Defense of Orthodoxy
The monograph is dedicated to the Slavic manuscript BAR Ms. Slav. 636 from the Library of the Romanian Academy in Bucharest, compiled in the Principality of Moldavia in 1557 during the reign of the Moldavian ruler Alexandru Lăpuşneanu (1552
24% rabatu
34,10
44,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Książka obrazkowa. Leksykon T.2
Książka obrazkowa. Leksykon tom 1 zawierał omówienie stu czterdziestu czterech utworów, które ukazały się na przestrzeni stu pięćdziesięciu lat (od Struwwelpetera Heinricha Hoffmanna z 1845 po My Map Book Sary Fanelli i Warum? Nikolaia Popo
39% rabatu
48,15
79,00 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Bibliotekarze i pracownicy książki województwa śląskiego
Siedemnasty tomik serii „Bibliotekarze Polscy we Wspomnieniach Współczesnych” poświęcony jest bibliotekarzom i pracownikom książki województwa śląskiego. Zamieszczamy w nim biogramy i wspomnienia o 22 zmarłych osobach, zasłużonych dla rozwo
14% rabatu
23,21
27,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Wiedza wzruszenia refleksje zabawa opowieści
Publikacja to praktyczny przewodnik po najbardziej wartościowych wydawnictwach dla dzieci i młodzieży. Dla wygody adresata niniejszego zbioru – bibliotekarzy, nauczycieli i rodziców książka podzielona jest na pięć rozdziałów, porządkując r
14% rabatu
33,52
39,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Od Gutenberga do Google'a
Peter L. Shillingsburg wykładał na Mississippi State University (uhonorowany tytułem William L. Giles Professor), na University of North Texas, na De Montfort University (był tam dyrektorem Center for Textual Scholarship), na Defense Force
14% rabatu
38,67
44,99 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Zarządzanie Publiczne 2 (52) 2020
Zarządzanie Publiczne 2 (52) 2020 In this issue e.g.: Wojciech Giza, Barbara Sztokfisz Revolution 4.0 as a Factor of Change in the labour Market Grzegorz Baran, Aleksandra Berkowicz, Małgorzata Marzec, Janusz Sasak, Agnieszka Szczudlińska-
26% rabatu
15,53
21,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Tradycje Konstytucji 3 maja w okresie powstania listopadowego 1830-1831 w świetle prasy powstańczej
Książka o miejscu i roli tradycji Konstytucji 3 maja w dobie powstania listopadowego – związanych z nią ideach politycznych, poezji, publicystyce, propagandzie i walce stronnictw. „W świadomości powszechnej tradycje związane z Konstytucją
39% rabatu
24,32
39,90 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie The Book Covers in the Weimarer Republic
The years between the First and Second World Wars in Germany are famed for their cultural boom. With Berlin as its epicenter, the Weimar Republic was replete with ground-breaking literature, philosophy, and art. At the heart of this intelle
41% rabatu
146,79
249,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Biblioteki publiczne w kryzysie doświadczenie pierwszego etapu pandemii
Okres pandemii i zamknięcia prowadzi wprost do pytania o sytuację bibliotek w kryzysie. Pytanie o to, czy wpłynęła ona na biblioteki, jest właściwie retoryczne. Wprowadzenie stanu epidemicznego miało swoje konsekwencje dla wszystkich podmio
14% rabatu
33,52
39,00 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
88
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj