Okładka książki Uncovered
Uncovered
Autor: Birch Ian
wysyłka: 48h
Uncovered is an oral history of the stories behind the most ground-breaking and controversial magazine covers ever published, as told by the people who created them. Compiled by industry veteran Ian Birch, Uncovered gathers together the in
21% rabatu
117,64
149,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Wokół bibliotek i dziedzictwa kultury
Na zawartość publikacji złożyły się opracowania z wielu dziedzin szeroko rozumianych nauk społecznych i humanistycznych, m.in.: bibliologii, muzeologii, historii. Książkę otwierają teksty poświęcone tematyce bibliologicznej. Dalej zamieszcz
21% rabatu
54,48
69,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Po piśmie
Po piśmie
Autor: Jacek Dukaj
Wydawca: Literackie
wysyłka: 48h
Koniec pisma i człowiek tracący podmiotowość w nowym dziele Jacka Dukaja. Intelektualna podróż wokół najbardziej fascynujących zagadnień współczesnej cywilizacji – aż do jej kresu i do kresu człowieka. Przez ostatnich kilka tysięcy lat pism
39% rabatu
33,41
54,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Piękna Litera. Pismo rondowe
Piękna Litera. Pismo rondowe to kolejna część wielotomowego podręcznika do kaligrafii. Tym razem Ewa Landowska opracowała styl pisma zwany rondowym, wzorując się na przedwojennych francuskich zeszytach szkolnych. W przedwojennej Polsce w sz
33% rabatu
51,55
77,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Kaligrafia przedwojenna
Kaligrafia przedwojenna
Autor: Landowska Ewa
Wydawca: Tyniec
wysyłka: 48h
Kaligrafia przedwojenna. Elementarze polskie jest opowieścią o literze szkolnej. Opowieść ta zbudowana jest w oparciu o elementarze wydawane pomiędzy rokiem 1874 a 1937. W kolejnych rozdziałach pojawiają się ciekawostki historyczne dotycząc
33% rabatu
132,56
198,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Szkoła twórczego pisania. Jak zostać autorem...w.2
Czy pisania poczytnych książek można się nauczyć? Oto powszechnie przyjęty obraz pisarza: samotny wilk, zmagający się z trudami swojego zawodu, siedzi przed ekranem laptopa, wpatruje się w pustą stronę i czeka na natchnienie. W wersji bardz
42% rabatu
28,86
49,90 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Biblioteka Polska Karla Dedeciusa. Projekt - proces - znaczenie
Monografia opisuje wielki projekt literacki, naukowy i wydawniczy, jakim była tzw. Polnische Bibliothek (Biblioteka Polska) pod redakcją Karla Dedeciusa, wydawana od 1982 do 2000 roku przez Suhrkamp Verlag we Frankfurcie nad Menem, a finans
29% rabatu
20,55
29,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki The Modern Magazine
The last ten years of magazine publishing have been a period of rapid innovation, providing a vital record of the era's diverse visual trends. The Modern Magazine features the best editorial design, looking in particular at how magazines ha
21% rabatu
117,64
149,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Biblioteka szaleńca. Największe kurioza wydawnicze
Książki śmiercionośne. Książki pisane krwią i oprawne w ludzką skórę. Książki tak długie, że mogłyby unicestwić wszechświat. Nowa niesamowita praca autora cenionej trylogii Atlas lądów niebyłych, Złoty atlas i Atlas nieba to wyjątkowa, pięk
43% rabatu
51,14
89,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Antologia tekstów Katedry Technologii.. T.4
Sytuacja społeczno – gospodarcza, w jakiej powstała niniejsza publikacja, przejdzie do historii. Świat zdominowany przez COVID-19 stał się uzależniony od działań i relacji wirtualnego świata. Współczesny człowiek otoczony nowoczesnymi techn
35% rabatu
44,75
69,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Praca i pasja Zbiór wywiadów
Praca i pasja Zbiór wywiadów
Autor: praca zbiorowa
Wydawca: SBP
wysyłka: 48h
70 wywiadów. Wielogłos często zbieżnych poglądów i wizji, gdzie zapisane myśli łączą się z czynami. Zwyczajni niezwyczajni polskich bibliotek. Wytrawni dyrektorzy, kierownicy, długoletni i początkujący bibliotekarze. Wszechstronni, twórczy,
16% rabatu
66,32
79,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Poświęcenie pisem drukowanych zwyczaj wprowadził..
O ile listy dedykacyjne w dawnej książce drukowanej mają stosunkowo bogatą literaturę przedmiotu, o tyle dedykacje w książce współczesnej rzadko znajdywały swojego badacza. Tę lukę wypełnia recenzowane studium. Annie Grucy udało się znaczni
28% rabatu
33,48
46,20 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Co dać dziecku na gwiazdkę?”. Studia nad kulturą czytelniczą i krytyką literatury dla młodych odbiorców
Opis książki: Na pytanie „Co dać dziecku na gwiazdkę? – można odpowiedzieć słowami Marii Ilnickiej – oczywiście książkę. Powtarzała to redaktorka „Bluszczu” wielokrotnie, prawie zawsze jednak w kontekście Bożego Narodzenia, w kontekście gw
45% rabatu
21,45
39,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Freight Ten most valuable items in the collections of the Gdansk Library
To niezwykle trudne zadanie wybrać dziesięć obiektów bibliotecznych spośród ponad miliona pozycji inwentarzowych zgromadzonych w Bibliotece Gdańskiej. Jakie przyjąć kryteria, czy kierować się unikatowością, czy walorem artystycznym, a może
32% rabatu
122,31
180,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Fracht 10 najcenniejszych obiektów Biblioteki Gdańskiej
Jeżeli bibliotekarze rzeczywiście są wielką rodziną – przez chwilę w to uwierzymy – dziećmi mistrza Bonifacia, tajnym stowarzyszeniem z Kodu da Vinci, to strzegą właśnie tego miejsca: magazynu. Czerwonego budynku z rzędami na wpół ślepych o
32% rabatu
122,31
180,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki System graficznyw projektowaniu okładek książek
Przekaz graficzny nie wyłania się z umysłu twórcy pod wpływem natchnienia w pełnym i skończonym kształcie. Jest to rezultat złożonego procesu wymagającego namysłu koncepcyjnego, opracowania strategii oraz zdecydowania zarówno o treści, któr
45% rabatu
26,56
48,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Wydawnictwo Myśli Nieinternowanej
Przedmiotem książki jest niezależna oficyna wydawnicza działająca w latach 1982-1989. Przedstawiono w niej dzieje i dokonania tytułowego wydawnictwa. W sposób chronologiczny została opisana historia Wydawnictwa Myśli Nieinternowanej oraz om
41% rabatu
23,48
40,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Hrabia schodzi z pomnika
Biblioteka Kórnicka Polskiej Akademii Nauk przechowuje jedną z najstarszych i równocześnie najcenniejszych kolekcji zbiorów rękopiśmiennych i drukowanych stworzonych w Polsce. U źródeł jej powstania leży ogromna pasja jednego na największyc
26% rabatu
51,69
69,90 zł
Dodaj
do koszyka
Opakowanie Books That Changed History
Books That Changed History
Wydawca: DK
wysyłka: 48h
Imagine a world without Principia Mathematica, Rights of Man, the Bible, Shakespeare, or the Mahabharata. Books that Changed History features 75 of the world's most momentous titles - from The Art of War to Anne Frank's Diary - and reveals
21% rabatu
78,16
99,00 zł
Dodaj
do koszyka
Okładka książki Nieskończoność w papirusie. Fascynujące dzieje książki od czasów starożytnych
Dla czytelników Yuvala Noaha Harariego oraz Mary Beard! Doskonale napisana! Jestem absolutnie pewien, że ten esej będzie czytany nawet wtedy, gdy dzisiejsi czytelnicy będą wieść już zupełne inne życia. Mario Vargas Llosa Ta historia to praw
45% rabatu
24,71
44,90 zł
Dodaj
do koszyka
Liczba wyświetlanych pozycji:
1
2
3
4
5
88
Idź do strony:
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj